Rüyada Ümit kesmek görmek

Rüyanızda dünyevî bir konudan ümidinizi kestiğinizi gördüyseniz feraha ermeye ve isteklere kavuşmaya delâlet eder. Rüyada Allah'tan ümit kestiğini görmek günah işlemeye ve çeşitli yanlışlar içine düşmeye işaret eder.

Rüyada olmasını çok istediğiniz bir şeyden ümit kesitiğinizi görmek hayalini kurduğunuz ve gerçekleşmesini istediğiniz önemli bir şeyin istediğiniz gibi olacağına, bu durum karşısında çok sevineceğinize işaret eder.

Rüyada herhangi bir kişiyle ilgili ümidinizi kestiğinizi görmek ilişkilerde mutlu olmaya, aşk hayatında güzel olaylara ve sürprizlere, aile fertleriyle ve arkadaşlarla iyi anlaşmaya delâlet eder.

Rüyada bir kişinin ümidini kesmiş bir hâlde olduğunu görmek bir arkadaşınızın sizin için yapacağı bir iyilikle rahatlamanızı sağlayacağına, kendinizi güven içinde hissedeceğinize ve geleceğe dair olumlu düşüncelere sahip olacağınıza işaret eder.

Bir başka rivayete göre rüyada bir şeyden ümidini kestiğini görmek kişinin kimseden bir şey istemeden kendi ayakları üstünde durmasına ve başarıya ulaşmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir