Rüyada Lastik görmek

Rüyada Lastik görmek

Rüyada lastik görmek güvenilmemesi gereken bir kişi ile ortaklık yapmamanız gerektiğine delâlet eder. Rüyada bir yere lastik diktiğini görmek etrafınızdaki insanlara sözünüzü dinleteceğinize ve düşüncelerinizi kabul ettireceğinize işaret eder. Rüyada lastik topla oynadığını görmek sevince ve neşeye işarettir.

Eğer rüyanızda lastik tekerlek gördüyseniz yeni insanlarla tanışacağınıza ve yeni kuracağınız bir dostluğa işaret eder. Rüyada lastik ayakkabı görmek can sıkıcı bir olayla karşılaşmaya delâlet eder. Eğer rüyanızda elbiseye lastik taktığınızı gördüyseniz hayatınızdaki baskılar sonucunda kendinizi kısıtlanmış hissedeceğinize delâlet eder.

Rüyada parça hâlinde lastik görmek herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanacak bir olayı belirtir. Eğer rüyanızda kopan bir lastik gördüyseniz işinizde aniden ortaya çıkacak sorunlara, temkinli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada gevşek bir lastik görmek hayatınızda size sıkıntı veren her tür fazlalıktan ve gereksiz şeylerden kurtulmanız ve arınmanız gerektiğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir