Rüyada Lavanta görmek

Rüyada Lavanta görmek

Rüyada lavanta çiçeği görmek rızkın genişlemesine, feraha ermeye, ilmin artmasına işaret eder. Rüyada lavanta sürdüğünü görmek toplum içinde saygın bir yer edinmeye, mal ve para birikiminin artmasına, cömertliğe ve ilmin artmasına delâlet eder.

Eğer rüyanızda lavanta kokladığınızı gördüyseniz kısa süre içinde hayatınızda güzel gelişmeler olacağına ve mutluluk içinde yaşayacağınıza delâlet eder. Rüyada lavanta sattığınızı gördüyseniz insanlara verdiğiniz sözlere sadık olduğunuzu ve güvenilir kişiliğinizi gösterir, sattığınız lavantalar kötü durumdaysa sözlerinizi yerine getirmediğinize işaret eder.

Rüyada lavanta yetiştirdiğini görmek dert ve tasalardan uzak, sağlıklı ve mutlu geçecek ömre işaret eder. Eğer rüyanızda lavanta kesesi gördüyseniz aile hayatınızda saadet ve huzur içinde bir ortama işaret eder.

Başka bir rivayete göre rüyada lavanta görmek şaşıracağınız bazı durumlarla karşılaşacağınıza, kıymetli bir eşyayı kaybetmeye, lavanta çiçeğini elbiseler arasında saklamak yeni giyecekler almaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir