Rüya Görmek Hakkında

Rüyalar hayatınızın, psikolojinizin, endişe, kaygı ve heyecanlarınızın bir yansıması ve işaretçisidir. Rüyalara kendinizi anlamak ve hayatımızla ilgili kararları alırken veya farkındalıkları yaşarken onlardan doğru mesajları çıkarmak, bu yolla biraz kendimizi anlamak çok önemli.

Ruyadagormek.com’da bir çok İslam aliminin ve rüya tabiri konusunda isim yapmış bir çok düşünürün rüya yorumlarına yer verilmiştir. Her geçen gün kaynaklar araştırılarak tabirlere yeni eklemeler yapılmakta, yeni rüya sembolleri eklenmekte ve bu ansiklopedi sürekli geliştirilmektedir.

Rüya tabirlerinin her birinde tabirler rüyada görülme şekline göre yapılmıştır. Örneğin sadece rüyada para görmek değil, rüyada kendinizi para sayarken görmek, para bulduğunuzu görmek gibi daha detaylandırılarak yorumlar yapılmıştır.

Sitemizde arama bölümünü kullanarak rüyanızda gördüğünüz nesne be sembollerin yorumlarını aratmanız mümkündür. Öncelikle sık ya da seyrek ne şekilde rüya görüyorsanız muhakkak rüyalarınızı bir yerlere kaydedin yani yazın ki hangi sembollerin tabirlerine bakmanız gerektiğini unutmayın çünkü bir rüya sadece bir sembolden ya da nesneden oluşmamaktadır. Bir örnek ile açıklayacak olursak. “ Rüyada ağladığımı gördüm, ben ağlarken hıçkıra hıçkıra yanıma bir köpek geliyor ve ayaklarımın ucuna yatıyor o orda dururken ben sakinleşiyorum ağlamam geçiyor, sonra birlikte kalkıp yürüyoruz ama hiç beklenmedik bir yerde bir yılanla karşılaşıyoruz, köpek yılandan korkup kaçıyor ben de olduğum yerde kalakalıyorum.” Bu rüyada rüya tabirlerine bakılması gereken 3 kelime dikkat çekiyor. Bunları rüyada ağlamakrüyada köpek görmek ve rüyada yılan görmek olarak sıralayabiliriz. Yapılması gereken, köpekyılan ve ağlamak sembollerinin rüya tabirlerine bakmak ve onları görmek şekillerimize göre rüyanın bütünüyle ilgili bir sonuca varmak olmalıdır.

Ruyadagormek.com sitesini kullandığınız sürece uyulması gereken kurallar ve hak ve sorumluluklarınızla ilgili Gizlilik ve Kullanım Koşulları bölümlerini okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Bu konuyla ilgili veya rüyalarla ilgili her türlü soru için bizlere her zaman rüya tabirleri iletişim formundan ulaşabilirsiniz.