Rüyada Lavanta çiçeği görmek

Rüyada Lavanta çiçeği görmek

Rüyada lavanta çiçeği görmek rızkın genişlemesine, feraha ermeye, ilmin artmasına işaret eder. Eğer rüyanızda lavanta kokladığınızı gördüyseniz kısa süre içinde hayatınızda güzel gelişmeler olacağına ve mutluluk içinde yaşayacağınıza delâlet eder.

Rüyada lavanta sattığınızı gördüyseniz insanlara verdiğiniz sözlere sadık olduğunuzu ve güvenilir kişiliğinizi gösterir, sattığınız lavantalar kötü durumdaysa sözlerinizi yerine getirmediğinize işaret eder. Eğer rüyanızda lavanta çiçeği satın aldığınızı gördüyseniz işinizde kazanç sağlayacağınız anlaşmalar yapacağınıza, öğrenciyseniz eğitiminizi başarıyla bitireceğinize delâlet eder.

Rüyada lavanta yetiştirdiğini görmek dert ve tasalardan uzak, sağlıklı ve mutlu geçecek ömre işaret eder. Eğer rüyanızda lavanta kesesi gördüyseniz aile hayatınızda saadet ve huzur içinde bir ortama işaret eder.

Başka bir rivayete göre rüyada lavanta çiçeği görmek kıymetli bir eşyayı kaybetmeye, lavanta çiçeğini elbiseler arasında saklamak yeni giyecekler almaya tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir