Rüyada Latin çiçeği görmek

Rüyada latin çiçeği görmek güzel bir evlilik yapmaya delâlet eder. Eğer rüyanızda latin çiçeğini göğsünüze taktığınızı gördüyseniz mutlu bir evlilikten çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada sevdiğiniz kişinin size latin çiçeği verdiğini gördüyseniz beraberliğinizde mutlu olmaya ve bekârsanız evlillik teklifi alacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda saksıda latin çiçeği yetiştirdiğinizi, suladığınızı gördüyseniz hayallerinize kavuşacak ve çok mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada latin çiçeği kokladığını görmek sevdiğiniz kişiyle huzurla geçireceğiniz günlere delâlet eder. Eğer rüyanızda solmuş latin çiçekleri gördüyseniz aşk hayatınızda üzüntü verici bir olay yaşayacağınıza veya ayrılığa işaret eder.

Rüyada latin çiçeği satın aldığını görmek gönlünüzü kaptıracağınız biriyle tanışacağınıza delâlet eder. Rüyanızda latin çiçeği sattığınızı gördüyseniz kısmetinizin açık olduğuna işaret eder. Eğer rüyanızda latin çiçeği kopardığınızı gördüyseniz alacağınız bir haber karşısında sevinç duyacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir