Rüyada Bayır görmek

Rüyada Bayır görmek

(Ayrıca bakınız; Yokuş)

Rüyada bayır görmek sıkıntılı bir dönemi zorlanmadan atlatacağınıza ve rahatlayacağınıza delâlet eder. Rüyada bayır yukarı çıktığını görmek azim ve sabırla zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir.

Eğer rüyanızda bayırdan aşağıya indiğinizi gördüyseniz hayatınızdaki sorunları çözeceğinize ve rahat bir kafayla hayatınıza yön vereceğinize işaret eder. Rüyada koşarak bayırdan indiğini görmek sahip olunan itibarın kaybolmasına işaret eder.

Rüyada dik bir bayıra tırmandığını görmek iş hayatında yüksek mevkiye ulaşmaya delâlet eder. Eğer rüyanızda bayırdan aşağıya kaydığınızı gördüyseniz bir haber alacak ve sevineceksiniz demektir.

Rüyanızda bayırdan koşarak indiğinizi gördüyseniz çok sıkıntı çekeceğinize ancak her şeyin bir anda inanamayacağınız seviyede iyiye gideceğine delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir bayırdan çıkarken yarı yolda dinlendiğinizi gördüyseniz hayatın yükünü üzerinizde hissettiğinize ve geleceğe kaygıyla baktığınıza, sonunda gayretiniz sayesinde feraha çıkacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir