Rüyada Fulya görmek

Rüyada fulya çiçeği görmek kısmete ve mutluluğa işaret eder. Eğer rüyanızda fulya çiçeği kokladığınızı gördüyseniz etrafınızdaki insanlar tarafından çok sevilen bir kişi olduğunuza, ömrünüzün saadet içinde geçeceğine delâlet eder.

Rüyada fulya yetiştirdiğini görmek yakın zaman içinde güzel bir haber alarak sevineceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda fulyalarla dolu bir bahçe gördüyseniz mutlu ve huzurlu bir aile hayatına işaret eder.

Rüyada fulya diktiğini görmek geleceğiniz için hayırlı olacak girişimlerde bulunacağınıza delâlet eder. Rüyada birine fulya çiçeği verdiğini görmek güzel bir arkadaşlığa ve hayattan zevk almaya işaret eder.

Rüyada birinin size fulya çiçeği verdiğini görmek uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alacağınıza delâlet eder.

Rüyada fulya çiçeği satın aldığını görmek hayatınızda güzel gelişmeler olacağına ve bunları yakın çevrenizle paylaşacağınıza işaret eder. Rüyada fulya tarlasında gezdiğini görmek aşk hayatınızın mutluluk içinde geçeceğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir