Rüyada Bazlama Görmek

Rüyada Bazlama Görmek

Rüyada bazlama görmek berekete, bolluğa ve rızkın artmasına işaret eder. Rüyada bazlama yaptığını görmek rahat bir döneme girmeye ve geçimin kolay olacağına delâlet eder. Rüyada bazlama yediğini görmek sorun ve sıkıntılardan kurtulmaya ve işlerin istenen şekilde yürümesine işaret eder.

Rüyada bazlama yapan bir kişiyi görmek ailenizden bir kişinin ya da yakın bir arkadaşınızın yapacağı bir işten iyi  miktarda maddi kazanç elde edeceğine ve iş hayatında yüksek bir mevkiye çıkacağına delâlet eder.

Rüyada birine bazlama ikram ettiğini görmek beklemediğiniz bir kişiden gelecek maddi desteğe ya da daha önce yapmış olduğunuz bazı işlerden alacağınız ödemelere işaret eder.

Rüyada bir kişinin size bazlama ikram ettiğini görmek geçim derdinde olan bir kişiye yardımda bulunacağınıza ve o kişinin sıkıntılarını atlatmasında büyük bir katkınızın olacağına delâlet eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda herkesin bazlama yediğini görmek aile hayatında huzura, sağlık ve afiyete, mutluluğa ve iyi ilişkilere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir