Rüyada Fotoğraf görmek

Rüyada Fotoğraf görmek

Bir kimsenin rüyasında fotoğraf çekmesi, hayatında gizemli gelişmeler olacağının göstergesidir. Fotoğraftaki kişinin, yakın bir arkadaşın sırrını öğrenmek anlamına gelir. Bir dostla olan bir sırrın açığa kavuşacağına delalettir. Eğer çekilen fotoğrafta kişi yok ise saklı kalmasını istenilen sırrın asla ortaya çıkmayacak demektir.

Rüyasında fotoğraf çekildiğini gören kişi için fotoğrafı çeken arkasından konuşuyor demektir. Fotoğrafı çeken insan görünmüyorsa, ailenin içinden birinin hoş olmayan bir alışkanlığı öğrenilecek demektir.

Bir fotoğraf albümüne bakmak, kişinin kendini tartarak arkadaşları ile sorunlarını çözecek demektir. Bakılan bir fotoğrafta gülen yüzlerin görülmesi bu kişilerin sırları bazı bildiğinin, ağlayan ve yüz ifadesi belli belirsiz olan kişilerin ise dedikodu yaptığının göstergesidir.

Bakılan bir fotoğrafta hayvan görmeniz, çok sıkıntı veren bir sırrınızdan yalnızca yakın arkadaşlarınızın haberdar olacağı, etrafa yayılmayacağı anlamı çıkarılır. Rüyada fotoğraf, beklenmedik bir memuriyete ve uzak yerlere yapılacak yolculuğa da yorumlanır.

Eğer kişi rüyasında bir fotoğraf yakıyorsa, ya da yırtıyorsa, önem verilmeyecek bir dedikodu duyacağına, belli olmayan bir fotoğraf ise yakın bir dostla ya da akraba ile ilgili aslı olmayan dedikodu duyacağına işarettir.

Rüyada fotoğraf makinesi, cam ve aynaya delalettir. Kişi kendi fotoğrafını çekerken görüyorsa eceli yaklaşmakta demektir. Fotoğrafhanede veya başka bir mekanda fotoğraf çeken kimse için hastalık anlamına gelir. Kendi fotoğrafını çektirmek ise riskli bir yola çıkılacağını gösterir. Kişi, yakın bir dostça hayal kırıklığına uğrayacaktır. Çevreye karşı güvensiz insanın haklı olduğunu gösterir. Çevredeki iki yüzlü ve riyakar insanların varlığına delalettir. Bu anlamda fotoğraf uyarıya çağrıdır. Kişi dikkat ederse başarılı olacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir