Rüyada Gabardin Görmek

Rüyada gabardin kumaş görmek hayra, berekete, maddi kazanca işaret eder. Rüyada gabardin kumaş satın aldığını görmek işlerin iyi gitmesine ve ömrün rahat geçeceğine delâlet eder.

Rüyada gabardin kumaş sattığını görmek maddi kazançta azalmaya ancak bunun geçici bir dönem olacağına ve bir süre sonra işlerin tekrar eskisi gibi olacağına işaret eder.

Rüyada gabardinden bir giyecek diktiğini görmek maddi konularda tasarrufta bulunmaya ve birikim yapmak için gayret etmeye işaret eder.

Rüyada gabardinden yapılmış bir kıyafet satın aldığını görmek rızkın genişleyeceğine ve kısmetin açık olacağına delâlet eder. Rüyada eskimiş, yırtılmış, yıpranmış vs. gabardin görmek bereketli işlere ve iyi bir kazanç sağlamaya işaret eder.

Rüyada yeni gabardin kumaş görmek farklı yollardan elde edeceğiniz kazanca ve yeni iş olanaklarına delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada gabardin kumaştan kıyafet yaptırdığını görmek fakir kişi için hayır ve mutluluğa, zengin kişiler için ise sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir