Rüyada Acı Duymak Görmek

Rüyada Acı Duymak Görmek

Rüyada acı duymak rüyanın aksine huzur ve mutluluk ile yorumlanır, küçük ve önemsiz tartışmalar dışında hayatınızı bozan bir durumla karşılaşmayacağınızın işaretidir.

Rüyada durduk yere acı hissettiyseniz, canınızın yok yere sıkılacağının işaretidir. Bir başkası bir acı duyuyorsa sizin davranışlarınızdan birilerinin olumsuz etkileneceğine işaret eder.

Rüyada duyduğunuz acının geçtiğini veya hafiflediğini hissediyorsanız beklediğiniz huzur ve mutluluğu kolaylıkla elde edeceğinizi gösterir.

Rüyada başkasının duyduğu acıya merhem olduğunuzu gördüyseniz kavga ettiğiniz birinden sizi affetmesini dileyeceğinizin göstergesidir, bu durumda sizde de biraz kusur olduğu sonucuna varabiliriz.

Rüyada baş ağrısından doğan bir acı duymak hissi gördüyseniz çenenizi tutamadığınız, herkese her şeyi söylediğiniz için başınızın ağrıyacağının işaretidir.

Rüyada diş çektirmek yüzünden başınızın ağrıdığını gördüseyniz sizi mutlu edecek ve biraz rahatlatacak bir haber alacağınıza işaret eder.

Kendi kendinize canınızı acıttığınızı gördüyseniz yakınlarınızın, eşinizin dostunuzun biraz size söyleneceği ve size eleştirilerde bulunacağı şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir