Rüyada Dalga geçmek Görmek

Rüyada birisiyle dalga geçtiğini görmek bir tanıdığınızın yapacağı bir hareketle sizi çok şaşırtacağına ve hayal kırıklığına uğratacağına delâlet eder.

Rüyada herkesle dalga geçtiğini görmek etrafınızda güven duyabileceğiniz kimsenin olmadığına ve kendinizi çoğu zaman yalnız hissettiğinize işaret eder.

Rüyada sizinle dalga geçen birini görmek bir yakınınızı üzecek davranışlarda bulunabileceğinize ve hareketlerinizde ölçülü olmanız gerektiğine, düşüncesizce sözler söylememenizin ve kırıcı davranışlardan kaçınmanızın menfaatinize olacağına işaret eder.

Rüyada etrafınızda herkesle dalga geçen birini görmek yakın çevrenizle beraber sıkıntı içinde günler yaşayacağınıza ve çeşitli zorlukları aşabilmek için uğraş vereceğinize işaret eder.

Rüyada bir kişiyle dalga geçen birini görmek arkadaşlarınız arasında oluşacak sorunlara, anlaşmazlıklara ve tartışmalara delâlet eder.

Rüyada birbiriyle dalga geçen insanlar görmek ilişkilerde dürüst olunmamasına, kişilerin ikiyüzlülüğüne ve keyif kaçıracak olaylar yaşanacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir