Rüyada Dar Alan Görmek

Rüyada dar bir alan görmek sıkıntıya, zorluklara ve zorluklarla uğraşmaya işaret eder. Rüyada dar bir alanda yürüdüğünü görmek yapmak istediğiinz şeyler için imkânlarınızın olmadığına, kısıtlı şartlar içinde yaşadığınıza ancak umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğine delâlet eder.

Rüyada dar bir alan içinde yaşadığınızı görmek ev ve aile hayatınızdaki sorunlara, geçim sıkıntısına ve bazı sorunları çözmeye çalıştığınıza işaret eder.

Rüyada dar bir alanda bulunduğunuzu görmek çeşitli sıkıntılarınızın olduğuna ve bu sıkıntılar karşısında hissettiğiniz çaresizliğe delâlet eder.

Rüyada dar bir alan üzerinde bir tanıdığınızla karşılaştığınızı görmek bir arkadaşınızla dertleşeceğinize ve derin bir sohbete dalacağınıza işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada dar bir alandan geniş bir alana çıktığınızı görmek işlerinizin düzene gireceğine ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, geniş bir alandan dar bir alana girdiğinizi görmek ise sıkıntıya delâlet eder.

Cabir'ül Mağribi'ye göre rüyada dar bir yerde sıkışıp kaldığınızı görmek içinden çıkamayacağınız zor işlere kalkışacağınıza, dar alanda az miktarda yiyecek olduğunu görmek geçimizin zorlaşacağına, rüyada dar alan veya dar şeyler görmek genelde kötüye tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir