Rüyada Dalkavukluk görmek

Rüyada dalkavukluk yaptığını görmek sahte davranışlara, samimi olmamaya ve kişinin sonunda zararlı çıkacağı davranışlar içinde bulunduğuna delâlet eder.

Rüyada dalkavukluk yapan bir kişiyi görmek güven vermeyen ilişkilere, yanlış tercihler yapmaya ve rüya sahibinin etrafında bulunan hayırsız kişilere işaret eder.

Rüyada dalkavukluk yapan bir kişiyle arkadaş olduğunu görmek kişinin kendini yalnız hissetmesine, rahatsız olduğu konulardan kaçmak için boş işlerle vakit harcamasına ve kendini oyalamasına işaret eder.

Rüyada dalkavukluk yapan bir kişiye kızdığını görmek sıkıntıya ve işlerde bozukluklara, şanssızlığa, çeşitli aksiliklerle uğraşma durumunda kalmaya delâlet eder.

Rüyada bir kişinin başka bir kişiye dalkavukluk ettiğini görmek güven duyduğunuz birinin güveninizi sarsacağına ve hayal kırıklığı yaratacağına işaret eder.

Rüyada etrafınızda dalkavukluk yapan birçok kişinin olduğunu görmek insanlarla olan ilişkilerinize yeni bir düzen getireceğinize ve konuşmanız gereken kişilere düşüncelerinizi aktaracağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir