Rüyada Acı görmek

Rüyada Acı görmek

Rüyada acı çektiğini görmek sevinç getirecek olaylara ve mutlu olmaya işaret eder. Eğer rüyanızda acı biber yediğinizi gördüyseniz sağlığa ve afiyete delâlet eder.

Rüyada acı şeyler yediğini görmek hoş ve tatlı sözler duymaya, muhabbete, keyif ve eğlenceye işarettir. Rüyada ellerin acıdığını görmek bolluk ve berekete işaret eder. Eğer rüyanızda tanımadığınız birinin acı bir şey ikram ettiğini gördüyseniz hayatınıza girecek bir kişiyle iyi bir dostluğunuz olacak demektir.

Rüyada tadı tatlı olup sonradan acı gelen bir şey yediğinizi gördüyseniz bir iş veya ilişkinizle ilgili aldatılabileceğinize delâlet eder. Rüyada taze acı biber satın aldığını görmek önünüzdeki mutlu bir geleceğin ve sağlıklı geçecek bir ömrün habercisidir.

Eğer rüyanızda kuru ve dövülmüş karabiber veya pulbiber gördüyseniz beklenmedik bir haberle keyfinizin kaçacağına işaret eder. Rüyada acısı bol bir yemek pişirdiğinizi gördüyseniz aile hayatınızın saadet içinde geçeceğine ve aile bağlarınızın kuvvetli olduğuna delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir