Rüyada Kahvaltı görmek

Rüyada Kahvaltı görmek

Rüyada kahvaltı görmek uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Rüyanızda bir kahvaltı sofrası gördüyseniz kısa bir süre sonra alacağınız güzel haberlerle sevineceksiniz demektir.

Eğer rüyanızda iştahla ve zevk alarak kahvaltıda bir şeyler yediğinizi gördüyseniz ömrünüzün sağlıkla geçeceğine delâlet eder. Rüyanızda kahvaltı sofrasında olduğunuzu ve hiçbir şey yemediğinizi gördüyseniz ufak tefek sıkıntılarınızın olacağına, kısa zamanda keyfinizin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada ailenizle beraber veya bir arkadaşınızla kahvaltı ettiğinizi gördüyseniz üzücü bir haber alacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda kahvaltı sofrası hazırladığınızı gördüyseniz hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder.

Rüyanızda açık havada kahvaltı ettiğinizi gördüyseniz mutlu ve huzurlu bir hayatınız olacağına delâlet eder. Eğer rüyanızda kahvaltı sofrasında oturan insanlar gördüyseniz uzak mesafelerden gelecek misafirleriniz olacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada kahvaltılık masasının bir türlü sofradan kalkmadığını görmek kısa süreli bir maddi sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir