Rüyada Kahkaha görmek

Rüyada kahkaha atarak güldüğünü görmek uzun ve rahat geçecek bir ömre, sıhhate, huzurlu olmaya işaret eder. Eğer rüyanızda kalabalık bir insan topluluğunu kahkaha atarken gördüyseniz beklemediğiniz haberler alarak şaşıracağınıza delâlet eder.

Rüyada kahkaha ile gülerken gözünden yaşlar geldiğini görmek çekilen sıkıntılardan kurtulup feraha ermeye ve mutluluğa kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada kahkahayla gülen bir bebek görmek ailenizle beraber sevinçle karşılayacağınız olaylara ve değişikliklere, aile ilişkilerinde bağlılığa ve korumacı tavırlara işaret eder.

Eğer rüyanızda kahkaha atarak oyun oynayan çocuklar gördüyseniz eğlenerek vakit geçireceğiniz bir tatile çıkacağınıza ve sosyal hayata fazla vakit ayıracağınıza işaret eder.

Rüyada size kahkahayla bir şeyler anlatan birini görmek bir kutlama veya organizsayon için davet alacağınıza ve hareketli ortamlarda bulunacağınıza işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada kahkaha ile gülündüğünün görülmesi kötü söze, sıkıntıya veya erkek evlada işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir