Rüyada Kaldırım görmek

Rüyada Kaldırım görmek

Rüyada kaldırım görmek çalışmaya, gayret etmeye, zorlukların üstesinden gelmeye ve çaba sarfetmeye işaret eder. Rüyada kaldırımda yürüdüğünü görmek zahmet çekeceğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza ve devletle ilgili bir işinizi yoluna koymak için uğraşacağınıza delâlet eder.

Rüyada kaldırımda yürürken bir arkadaşınızla karşılaştığınızı ve sohbet ettiğinizi görmek üzerinde çalıştığınız bir işi başarıyla bitireceğinize ve güzel sonuçlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada kaldırımda koşarak gittiğini görmek devlet tarafından büyük bir menfaat görüleceğine delâlet eder. Rüyada kaldırımda düştüğünü görmek mutlu olacağınız bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada yeni yapılmakta olan bir kaldırım görmek yeni bir işe başlayacağınıza, bu iş için bütün gücünüzle çalışacağınıza ve verdiğiniz emeklerin sonunda hayalini kurduğunuz sonuçları alacağınıza delâlet eder.

Rüyada kaldırım taşları parçalanmış, eskimiş ve harap olmuş bir kaldırım görmek hakkınız olan birçok şeyi yeterince alamayacağınıza ve çabalarınızın takdir görmeyeceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir