Rüyada Rahibe görmek

Rüyada Rahibe görmek

Rüyada rahibe görmek azla yetinmeye ve fazlasında gözü olmamaya, dünya malına değer vermemeye işaret eder. Rüyada güzel ve temiz yüzlü bir rahibe görmek kız çocuğa ve dünyevî zevklerden uzaklaşarak maneviyata yönelmeye işarettir.

Eğer rüyanızda bir rahibeyle sohbet ettiğinizi ya da ziyaret ettiğinizi gördüyseniz bir arkadaşınızla bazı sorunlar yaşayarak aranızın bozulmasına ve bu durum yüzünden üzüntü hissedeceğinize delâlet eder. Rüyanızda bir rahibeyle herhangi bir konu hakkında tartıştığınızı görmeniz aile hayatınızda bazı sıkıntıların olmasına ama yakın zaman içinde bu sıkıntıların biterek rahatlayacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda kendinizi bir rahibe olarak gördüyseniz hayır ve iyiliğe, dünya ve ahiret hayatınızda güzelliklerle karşılaşacağınıza delâlet eder.

Rüyada çok sayıda rahibenin bir arada toplanmış olduğunu görmek hayatınızdaki çeşitli problemlere ve size yardımı dokunacak yakınlarınızın olduğuna işarettir.

Rüyada yaşlı yada çirkin rahibe görmek, sizi kıskanan ve size zarar vermek isteyen ancak hiçbir zaman bunu başaramayacak bir kadına delalettir. Başka bir rivayete göre ise rüyada rahibeyi güzel bir yüzle size bir ibadethanenin kapısını açtığını görmek sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız sorunlara delâlettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir