Rüyada Ambar görmek

Rüyada Ambar görmek

Rüyada ambar görmek rızkın genişlemesine, bolluğa, berekete ve rahatlığa işaret eder. Rüyada içi dolu bir ambar görmek kazançlı işler yapmaya, gelirin yükselmesine ve geçimin kolay olacağına delâlet eder.

Rüyada içi boş olan bir ambar görmek işlerin durgun olmasına, geçim sıkıntısı çekmeye ve darlık içinde geçecek bir döneme işaret eder. Rüyada bir ambardan tahıl çıkardığını görmek yardımsever bir kişi olmaya, hayırlı işler yapmaya ve insanları sevindirmeye delâlet eder.

Rüyada bir ambara tahıl, yiyecek, eşya vs. yerleştirdiğini görmek işlerinizin bereketli oalcağına, yeni iş olanaklarıyla karşılaşacağınıza, kârlı işler yapacağınıza ve iyi bir miktarda maddi kazanç sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada bir ambarın içinde olduğunu görmek iş hayatınızla ilgili düşüncelerinize ve kazancınızı değerlendirme yolları arayacağınıza işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada ambar görmek düşüncesizce ve sorumsuzca yapılan hareketlerden dolayı aile hayatında sıkıntı çekmeye ve istenen şekilde yaşayamamaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir