Rüyada Akıl danışmak görmek

Rüyada herhangi bir konu hakkında bir kişiye akıl danıştığını görmek yapmayı düşündüğünüz bir işle ilgili kafanızın karışık olduğuna, çeşitli endişelerinizin ve tereddütlerinizin bulunduğuna delâlet eder.

Rüyada sevdiğiniz, bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz bir kişiye akıl danıştığınızı görmek tıkandığınız ve zor duruma düştüğünüz zamanlarda hiç beklemediğiniz biçimde rahatça çözüm yolu bulacağınıza ve işlerinizin kolaylıkla yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada daha önce hiç görmediğiniz, tanımadığınız bir kişiye akıl danıştığınızı görmek sizi sıkan ve yoran şeylerden uzaklaşacağınıza ve düşüncelerinizi toparlayarak yolunuza devam edeceğinize delâlet eder.

Rüyada konusunda uzman ve işinin ehli bir kişiye akıl danıştığını görmek yaptığınız hatalardan ders çıkaracağınıza ve tekrar aynı hatalara düşmemek için dikkatli ve tedbirli olacağınıza işaret eder.

Başka bir rivayete göre ise tanıdığınız bir kişinin size bir konuda akıl danıştığını görmek etrafınızda kötü niyetli ve güvenmemeniz gereken kişiler olduğuna delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir