Rüyada Mangal görmek

Rüyada Mangal görmek

Rüyada mangal görmek maddi kazancın artmasına, mal sahibi olmaya, refah içinde geçecek bir hayata işaret eder. Rüyada mangal yaktığını görmek girişimde bulunacağınız bir iş sonucunda çok kâr elde edeceğinize, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve işlerinizin yolunda gideceğine delâlet eder.

Rüyanızda bir mangal satın aldığınızı gördüyseniz elinize mal geçeceğine ve onu saklayacağınıza işaret eder. Rüyada mangalın kırıldığını görmek işlerde zarar etmeye işaret eder. Eğer rüyanızda mangalın bir yerden başka bir yere taşındığını gördüyseniz sahip olduğunuz malın veya paranın taşınacağına, yer değiştireceğine delâlet eder.

Rüyada mangalın sıcaklık verdiğini görmek hane halkıyla saadete ve sıhhatle yaşamaya, yuvada huzura işaret eder. Rüyada mangal satmak ya da birine mangal verdiğini görmek yapacağınız bir işten fayda görmeyeceğinize işarettir.

Rüyada mangal kömürü görmek maddi konularda güvenceyi sağlamak için yapılacak girişimlere delâlet eder. Seyyid Süleyman'a göre rüyada herhangi bir mangal görmek hanenin sahibiyle tabir olunur, boş mangal görmek ise iyi sayılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir