Rüyada Manav görmek

Rüyada Manav görmek

Rüyada manav görmek rızkını kazanmak için türlü zorluklara göğüs geren, ahiret hayatına dünya işlerinden daha fazla önem veren, insanların gönlünü hoş tutan, sabırlı bir kişiye delâlet eder. Eğer rüyada manava giderek bir şeyler satın aldığınızı gördüyseniz iyiliksever, itibar sahibi, güvenilir ve bilgili bir kişiden çok şey öğreneceğinize, menfaat elde edeceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda kendinizi manav olarak gördüyseniz zorluklardan sonra ereceğiniz refaha, huzurlu bir hayatınız olacağına, iyilik ve güzelliğe işarettir. Rüyada bir manavın meyve ve sebzeleri tezgâha yerleştirdiğini gördüyseniz işinizde çok zahmet çektiğinize, artık sabır ve emeğinizin karşılığını alma vaktine geldiğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda bir manavın yanında çalıştığınızı gördüyseniz meslek hayatınızda üst rütbede bulunan bir kişiden işinizin inceliklerini öğreneceğinize işaret eder. Kirmani'ye göre rüyada manav görmek halkın sözlerinden faydalandığı kişiye işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada manav görmek mala delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir