Rüyada İdam görmek

Rüyada İdam görmek

Rüyasında bir kimsenin idam edildiğini görmek düşmana işarettir. Düşman edinileceğini ya da bir düşmanınızı yeneceğinizi gösterir. Uzun bir yaşam süresince acı olaylara şahit olunacağının da habercisidir. Fakirler için asılmak hayırlı şeylere işarettir. Zenginler için ise malvarlığının artacağını gösterir. Asılarak idam edilen kişi görülmesi meslektaşları arasında kişinin değerinin artacağı, itibarın artacağı demektir. Başarılı olunacaktır.

Eğer idam edilen kişi bir dost veya akraba ise o kişiden ayrı düşüleceğine delalettir. Başka bir yoruma göre ise idam edilen kişi için neşeli keyifli günleri kapıda demektir.

Kendi idamını gören kişi acı çektiğini hissediyorsa hasta olacaktır, acı hissetmiyorsa yüz kızartıcı bir duruma düşecektir. Kişinin mahkeme kararı ile idam cezası aldığını görmesi uzun ömürlü, torun ve çocuklarla geçirilecek bol vakit demektir. Asıldığını gören ancak ipin koptuğunu ve kurtulduğunu gören kişi zarar ve üzüntü içinde kalır.

Kişi eğer boynu vurularak idam ediliyorsa borçlarından kurtulacak demektir. Toplum kişiyi asarak idam ediyorsa kişi o topluma liderlik edecektir. Verilmiş bir idam kararından vazgeçilmesi çoğu işten başarılı sonuç almaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir