Rüyada Nüfus kağıdı görmek

Rüyada Nüfus kağıdı görmek

Rüyada nüfus kâğıdı görmek sevinçle karşılayacağınız bir habere, ailenize yeni bir kişinin katılacak olmasına ve uzak memleketlerde bulunan bir yakınınızın yurda dönüşüne işaret eder.

Eğer rüyanızda bir nüfus dairesine gittiğinizi ve kendinize ya da çocuğunuza nüfus kâğıdı çıkartmaya çalıştığınızı gördüyseniz uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızla görüşeceğinize veya ailenize dahil olacak yeni bir kişiye delâlet eder.

Rüyada nüfus kâğıdını kaybettiğini görmek uzak yerlere gidip ailenizden ayrı yaşayacağınza işaret eder. Eğer rüyanızda nüfus kâğıdınızı kaybettikten sonra bulduğunuzu gördüyseniz hayatınızın sizi zorlayan noktalarına odaklanmanız gerektiğine, eğer yeteri kadar çaba verirseniz bütün sorunlarınızı çözeceğinize ve yepyeni bir döneme gireceğinize delâlet eder.

Rüyada başka bir kişiye ait nüfus kâğıdı bulduğunu görmek kişisel sorunları hakkında sizden destek bekleyen bir yakınınıza sıkıntılarının çözümünde yardımcı olacağınıza işaret eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada nüfus kâğıdı görmek çocuk sahibi olmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir