Rüyada Onarmak görmek

Rüyada herhangi bir şeyi onardığınızı gördüyseniz aksayan işlerinizin yoluna gireceğine, gurbetteki bir yakınla kavuşmaya, hasta olan için şifaya, hamile için sağlıklı çocuğa delâlet eder.

Eğer tamir gereken şeyi bir usta onarıyorsa yapacağınız bir işte üst mevkide bulunan bir insandan yardım görecek, onun tecrübeleriyle yol alacağınıza işaret eder.

Rüyada birinin kırılan, bozulan bir eşyasını tamir ettiğinizi gördüyseniz sevdiğiniz bir yakınınza gereksinim duyduğu anlarda yardım edeceğinize ve destek olacağınıza işarettir.

Eğer rüyanızda herhangi bir bozukluğun onarımı için usta aradığınızı gördüyseniz bazı sıkıntılarla mücadele edeceğinize, çözüm arayışlarına gireceğinize işaret eder.

Rüyada bir tanıdığınızın sizin eşyanızı onardığını gördüyseniz arkadaşlık ilişkilerinizin güçlü olduğuna ve dostlarınızın her zaman yanınızda bulunacağına delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada bir şeyi onardığını görmek borçların ödenmesine, sıkıntıların bitmesine, yeni bir işe başlamaya ve başarılı olunacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir