Rüyada Atkı görmek

Rüyada Atkı görmek

Rüyada atkı görmek bazı sağlık sorunları ile baş etmeye, bu sorunların kısa sürede aşılacağına, bir kimsenin rüya sahibine hediye vereceğine, rüya sahibinin bir korkusu ile yüzleşeceğine, bir borçtan dolayı sıkıntı yaşayacağına ancak borcu ödeyecek imkana sahip olacağına işare etmektedir.

Rüyada Atkı Ördüğünü Görmek

Rüyada atkı ördüğünü gören kimsenin ailesinden bir bireyin sağlık sorunu yaşamasına ancak bunun ile ilgili iyi bir haber duyarak çok sevineceklerine, bazen de bu sağlık problemi yüzünden borca girip kara kara düşüneceklerine, bu esnada ummadıkları bir yerden kendisine yardım geleceğine ve borcunu kapatacağına, sıkıntıdan feraha ereceklerine tabir edilir. Rüyasında kış günü görülen bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilmesi ile beraber yine rüya kış günü görülüyor ise rüya sahibinin grip gibi küçük bir hastalık geçireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Atkı Hediye Ettiğini Görmek

Rüyasında atkı hediye ettiğini gören kimsenin malının artacağına ve bu malı kıskanan çevresindeki insanların varlığına, her adımının takip edileceğine ancak rüya sahibinin malının zekatını vereceğine tabir edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda sevindirici bir haber alınacağına, bu haberin hediye niteliğinde olacağına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada atkı örüp hediye ettiğini gören kimsenin aile büyüklerinden birinden nine ya da dedelerinden birinden hayır duası alacağına, yeni bir fikir alacağına ve bu fikri hayata geçireceğine, yeni iş kuracağına ve başarılı olacağına, eline düzenli geçecek bir parasının ya da gelirinin olacağına tabir edilir.

Rüyada atkı görmek rüya sahibinin kadın ise anaç bir yapısı olduğuna, erkek ise babacan bir kimse olduğuna tabir edilir, ve bu kimse halk arasında sevilen kimse olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çocuğuna Atkı Ördüğünü Görmek

Rüyasında çocuğuna atkı ördüğünü, bağladığını gören kimsenin koruma içgüdüsüne, hassas bir kimse olduğuna, sosyal yaşamdaki olaylara karşı duyarlılığına tabir edilir. Rüyada atkı ördüğünü gören kimse birine yardım eder, o kimseyi mutlu eder, çalışıp hak ederek kazanır, bir işte sorumluluklarının bilincinde olur ve olgun davranarak çözüm üreten kişi olur şeklinde tabir edilir. Rüyada birini atkı örer iken gören kimsenin temiz kalpli biri olduğuna tabir edilir.

Atkı örmek umuda, mutluluğa tabir edilir.

Rüyada atkı olarak şal ördüğünü gören kimsenin eline para, mal geçeceğine, maddi güç elde edeceğine, rızkının artacağına, zengin bir yaşama işaret etmektedir.

Rüyasında ördüğü şalı omzuna atan ve dolaşan kimse bekar ise kısa zamanda evleneceğine, bir kısmetin geleceğine tabir edilir.

Rüyada atkı tezgahında şal bakan kimsenin ve şalı satın alanın arkadaş yönünden talihinin açık olduğuna, iyi insanlar ile karşılaşacağına, kötüler ile arkadaşlık etmeyeceğine, mutlu bir yuvasının olacağına, saadet dolu bir hayata dahil olacağına, emeklerinin karşılığını almaya, bir arkadaşının üstündeki yükü hafifleteceğine, yardımcı bir el olacağına, sadaka vereceğine, fakir fukaraya yardımda bulunacağına, evine yeni bir eşya alacağına tabir edilir.

Rüyada Şal Ördüğünü Görmek

Rüyada şal ördüğünü gören kimsenin ailesinden maddi destek alacağına ve bu sayede onlara minnet duyacağına, duygusal bir boşlukta olduğu sırada o boşluğu dolduracak bir kimsenin geleceğine, geçiminin iyileşeceğine, maaşına zam alacağına, bazen de çalışkanlığından ötürü terfi almaya, kalkınmaya tabir edilir.

Rüyada Birinden Atkı Olarak Şal Hediye Alırken Görmek

Rüyasında birinden atkı olarak şal hediye alan kimsenin karmaşık bir işi çözeceğine tabir edilir. Rüyada atkısını kaybettiğini gören kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Atkı Satın Aldığını Görmek

Rüyasında atkı satın aldığını gören rüya sahibinin yakın zamanda çok yüklü miktarda para kazanacağına tabir edilir. Bu para ile istediklerini alacağına, borçlarını kapatacağına, ihtiyaçlarını karşılayacağına ve huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada atkı satın aldığını görmek bir yolculuk yapılacağına ancak bu yolculukta değerli bir eşyanın yitirileceğine ve üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Tanıdık Birinden Atkı Aldığını Görmek

Rüyada tanıdık bir kimseden atkı aldığını gören kimsenin o tanıdıktan bir hayır göreceğine, bir ortamda kendisine yardımının bulunacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda sıkıntı ve stres sahibi olmaya, bir dert edinmeye de tabir edilmektedir.

Rüyada Birden Fazla Atkı Yapıp Sattığını Görmek

Rüyasında birden fazla atkı yapıp sattığını gören rüya sahibinin ya da atkı yapıp bir tezgah açtığını ve sattığını gören kimsenin kendi emeği ile para kazanacağına, başkalarına muhtaç olmayacağına, helal yoldan para kazanacağına, bir yerden hayırlı bir paranın geleceğine ve elinin bollaşacağına, dertlerinden kurtulmaya, çocuğuna harçlık vereceğine, ailesinden bir tomar para geleceğine işaret etmektedir. Bazen de rüyada atkı sattığını gören kimsenin aile içinde problemler yaşayacağına, ufak çaplı bir tartışmaya girileceğine, birbirine küs olacak kimselere işaret etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Birine Atkı Sattığını Görmek

Rüyasında tanımadığı birine atkı satan rüya sahibine miras kalacağına tabir edilir.

Rüyasında tanıdığı bir kimseye atkı sattığını gören rüya sahibinin o tanıdığına bir konuda yardım eli uzatacağına, yardım için işine koşacağına tabir edilir.

Rüyasında birine fazla atkılarından verdiğini, hediye ettiğini gören kimsenin malını paylaşacağına ve insanları sevindireceğine tabir edilir.

Rüyasında atkı taktığını gören kimsenin sevgilisi ya da eşi ile mutlu zamanlar geçireceğine, hayırlı işlere gireceklerine tabir edilir. Rüyada atkı ve bereyi takım olarak takan kimse giriştiği bir işi tam yapmadan, tamamlamadan o işin başından ayrılmaz şeklinde tabir edilir.

Rüyada tanımadığı birinin atkı taktığını görmesi ise o kimsenin ailesine yeni bir bireyin dahil olacağına ve onunla muhabbet edeceğine tabir edilmektedir.

Rüyasında taktığı atkıyı çıkardığını gören kimsenin bir arkadaşı ile arasının bozulacağına, sağlığının bozulacağına, bir operasyon geçireceğine, birikimlerini kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada atkı gören kimse bekar ise bir kısmete, evliliğe; evli biri ise bir çocuğunun olacağına, aile yardımına, kalp gözünün açılmasına,  borçları ödemeye, korkarak bir işi yapmaya, sıkıntıdan gam ve kederden kurtulmaya tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda korkularının kurbanı olduğuna, yüzleşmesi gerektiğine ve korku duygusunu bilincinden temizlemesi gerektiğine, başkalarının acılarını paylaşacağına tabir edilir.

Rüyasında mavi atkı taktığını, sardığını gören kimsenin çok istediği bir dileğinin gerçekleşeceğine, dualarının kabul olmasına, muradına nail olacağına tabir edilir. Mutlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, sağlıklı bir ömür geçireceğine, eşi ya da sevgilisinin iyi huylu olmasına tabir edilir. Rüyada yeşil atkı taktığını gören kimse için bu rüya ağız tadına, mutluluğa, huzur bazen de uzun bir ömür manasını taşımaktadır. Huzurlu bir aile ortamında olacağına ve yardımlaşmanın önemini bilen insanlarla bir arada yaşayacağına tabir edilir.

Rüyasında pembe atkı taktığını gören kimsenin bir arkadaşını, yakınını iyi bildiğine ancak hayal dünyasında yaşadığına, kendisini kıskanan ve ona zarar verebilecek bir kimsenin varlığına dikkat çeken bu rüya uyarı niteliğindedir.

Rüyasında siyah atkı bağladığını gören rüya sahibi kimsenin kötü bir haber alacağına, üzüntü duyacağına, gözyaşı dökeceğine, sıkıntıya gireceğine, dedikodusunun yapılacağına ve buna çok üzüleceğine, bazen de bir iftiraya uğramaya, elem duymaya, hasta birinin haberini almaya tabir edilmektedir.

Rüyasında sarı atkı bağladığını gören kimse için bu rüya hastalık ile tabir edilir, rüyayı gören kimsenin yakın zamanda küçük bir hastalık geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada krem rengi atkı ördüğünü gören kimsenin ticari yatırımının kendisine gelir getireceğine tabir edilir.

Rüyada turuncu atkı taktığını gören kimsenin borçlarından kurtulacağına, hoşsohbet kimse olduğuna tabir edilir. Rüyada kırmızı atkı ördüğünü gören kimsenin bir kimseye bir söz verdiğine, bu sözüne sadık kalacağına tabir edilir.

Rüyada kahverengi, toprak rengi bir atkı bağladığını gören kimsenin kendisinden daha olgun bir arkadaş edineceğine, kendisine akıl danışacağına işare etmektedir.

Rüyada beyaz atkı taktığını gören kimsenin ise isteğinin ve dualarının gerçekleşeceğine, temiz bir kalbi olduğuna, saf bir kimse olduğuna tabir edilmektedir.

Rüyasında mor atkı bağladığını gören kimsenin ise yakın zamanda bir kısmetinin çıkacağına, işsiz ise iş bulacağına, öğrenci ise ve okul sıkıntısı var ise sıkıntısının geçeceğine, sınav sıkıntısı var ise son bulacağına ve huzura ereceğine, duyguların canlanmasına, pozitif enerji ile dolu olup olumlu bir birey olacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir