Rüyada Elifba görmek

Rüyada Elifba görmek

Rüyada herhangi bir alfabenin harflerinin bir düzen içinde sıralandığını görmek hayatınızdaki karışıklıkların düzene gireceğine işaret eder. Rüyada harfleri sırasız bir şekilde görmek düzensizliğe işarettir.

Eğer rüyanızda harfleri bir araya getirerek anlamlı bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz kazanç getirecek işlere delâlet eder. Rüyada bilmediğiniz bir dile ait alfabe görmek iş veya eğitim hayatınızda öğreneceğiniz yeni bilgilere, edineceğiniz tecrübelere ve kendinizi geliştirerek daha iyi bir konuma geleceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda kendinizin yeni bir alfabe ürettiğini gördüyseniz kabiliyetleriniz sayesinde zorlu işlerin üstesinden geleceğinize, başarılı işlere imza atacağınıza ve iyi bir mevki sahibi olacağınıza delâlet eder.

Rüyada alfabede eksik harfler olduğunu görmek çalışmalarınızın ve verdiğiniz çabanın yetersiz olduğuna, hedeflerinize ulaşmak için istikrarlı olmanız gerektiğine işaret eder. Bir başka rivayete göre harflerle anlamlı kelimeler yazdığını görmek sağ el kullanılıyorsa miras sahibi olmaya, sol el kullanılıyorsa hile yapmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir