Rüyada Elbise dolabı görmek

Rüyada Elbise dolabı görmek

Rüyada elbise dolabı görmek hayırlı bir eşe, rızkın genişlemesine, mal sahibi olmaya, iyi haber almaya ve rütbeye delâlet eder. Eğer rüyanızda ağaçtan yapılmış bir elbise dolabı gördüyseniz hayra, bereket ve şansa işaret eder.

Rüyada kumaştan yapılmış bir elbise dolabı görmek yüksek mevkide olmaya, işlerin yolunda olmasına, yeni insanlarla tanışmaya, dostluğa ve muhabbete delâlet eder. Eğer rüyanızda elbise dolabını boşalttığınızı gördüyseniz aşk hayatınızda olacak yeni gelişmelere ve dengelerin aniden değişeceğine işaret eder.

Rüyada elbise dolabına yeni ve güzel kıyafetler koyduğunu görmek iş hayatınızda yükseleceğinize ve iyi bir mevkide yer alacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir elbise dolabı satın aldığınızı gördüyseniz hayatınızda önemli değişimler olacağına ve ruhen daha rahat bir şekilde yolunuza devam edeceğinize delâlet eder.

Rüyada eski, yıpranmış, kırık vs. bir elbise dolabı görmek işlerinizin yolunda gitmeyişine, parasal açıdan zorluk çekmemeniz için harcamalarınızda aşırıya kaçmamanız gerektiğine işaret eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir