Rüyada Aslan görmek

Rüyada Aslan görmek

Rüyada aslan görmek mertebeye, güç kazanmaya, şan ve şerefe, başarılara imza atmaya, sözünü dinletmeye, maddi destek vermeye ya da maddi destek görmeye, genç insanların önünü açacak faaliyetlerde bulunmaya, aklı selim bir insan olmaya, aile içi ilişkilerin varlığına, bazı sıkıntıların iş yaşamına yansıyacağına, korkaklıktan emin olmaya, fikir adamı olmaya, akıl hocalığına, yardımlaşmaya, aile reisliğine işaret etmektedir.

Rüyada Aslan Beslediğini Görmek

Rüyasında aslan beslediğini gören kimsenin aile içinde parasal sıkıntılar yaşayan bir akrabasına maddi yardımda bulunacağına, o akrabasını zorluktan feraha çıkmasına yardım edeceğine, kendisine teşekkür edileceğine işaret etmektedir. Rüyada aslan görmek rüyayı gören için güçlü biri olduğuna ve her daim başarının ondan yana olduğuna işaret etmektedir.

Rüyasında aslan ile karşılaşan ve korku duyan kişinin bir işten büyük bir kazancı olacak ve maddi durumu iyileşecek diye tabir edilir.

Rüyada Kafeste Bir Aslan Görmek

Rüyasında kafeste bir aslan gören kimsenin güçlü bir tanıdığının zor duruma düşeceğine işaret etmektedir. Aslan bazı durumlarda düşman olarak tabir edilmekte ve aslan ile boğuştuğunu gören kimsenin galip geleceğine, düşlerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada aslan görmek kuvvetli ve hırslı bir düşman olarak tabir edilir, aslan ile dövüştüğünü gören kimsenin düşmanla mücadele edeceği ve yılmayacağına tabir edilir.

Bir aslanın kendisine doğru geldiğini ancak saldırmadığını gören rüya sahibinin kendisine zarar vereceğini düşündüğü kimseler olduğuna ancak bu kimselerin ona zarar vermeyeceğine, devletten bir yardım göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aslan Tarafından Kovalandığını ve Kaçtığını Görmek

Rüyasında bir aslan tarafından kovalandığını ve kaçtığını gören kimsenin kendisi için büyük korkuları vardır, hayvan kovalamaktan vazgeçti ise bu korkularından ve endişelerinden kurtulur, kendinden emin olur şeklinde tabir edilir. Kendisine bir aslan getirildiğini ya da hediye edildiğini gören kimsenin eline mal ya da ziynet eşyası geçeceğine tabir edilir. Rüyada bir aslanın saldırması eline geçen mal ve mülkü fakirlere, paraya ihtiyacı olanlar ile paylaşacak rüya sahibine işaret etmektedir.

Rüyasında aslanın kendisine değil de bir başkasına saldırdığını gören rüya sahibi bir arkadaşından parasal bir problem için borç ister şeklinde tabir edilir.

Rüyasında bir aslanı kovaladığını gören kimsenin yakın zamanda istemediği bir tartışma yaşayacağına, ailesi ile bu tartışmanın son bulup tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir. Rüyasında bir aslan olarak vücut bulduğunu gören kimsenin sağlığının çok iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında aslan başı gören, aslan başının asılı olduğunu gören rüya sahibinin aile içinde sıkıntı yaşayacağına, tartışmalara dahil olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Aslanın Kükrediğini Görmek

Rüyada aslanın kükrediğini gören rüya sahibinin güç ve kudreti elinde tutacağına, arkadaşları ile güzel zaman geçireceğine ya da bazen de güzel bir haber alıp çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyasında aslan öldürdüğünü gören kimsenin düşmanını alt edeceğine, bazı durumlarda da yeni biri ile tanışacağına ve yeni ilişkiler kuracağına işaret etmektedir.

Rüyasında bir aslandan kaçtığını gören kimsenin elinden para çıkacağına işaret etmektedir. Aslandan kaçan kimse rüya sahibi değil ise ve kaçan kişiyi kurtardı ise bu durumda gücü eline alacak ve insanlara öncü olacak şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Evinde Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada evinde aslan olduğunu gören kimsenin arkadaşları ya da yakın çevresi, akrabaları ile arasına mesafe koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir aslan ile konuştuğunu gören kimse evinin düzeninde bazı değişiklikler yapacağına ve maddi olarak elinden para çıkacağına tabir edilmektedir.

Rüyasında aslan avlayıp etini yiyen rüya sahibinin bir işte büyük başarı göstereceğine ve takdir edileceğine, aynı zamanda yüklü miktarda bu işten para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyasında aslanı binek olarak kullanan rüya sahibinin yine güçlü bir kimse olacağına ve gücünün aldığı arkasında başka kimselerin olduğuna, aklında bir sürü soru olduğuna ve bu soruların çözümlerini aradığına, çözümleri bulup içinin rahatlayacağına işaret etmektedir. Bir başkasının aslanın üstüne bindiğini gören kimsenin beklenmedik bir vakitte karşılıksız bir yardım göreceğini ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir. Rüyada evinde aslan gören kimsenin ailesi ile ya da akrabaları ile arasına mesafe koyacağına, kendileri ile anlaşamamasına ve bu sebeple uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Aslan ile Boğuştuğunu Görmek

Rüyada bir aslan ile boğuştuğunu gören kimse evli ise eşi ile bekar ise sevgilisi ile bir münakaşaya gireceği, bazen de birlikte bir seyahate çıkacakları ve seyahatte güzel vakit geçirecekleri tabir edilmektedir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek ya da aslan yavrusu sevmek rüyayı gören kimse için küçük birikimler yapması gerektiğine, bu birikimin kullanılma vaktinin geleceğine ve o zaman da çok rahat edeceğine işaret etmektedir. Aslan yavrusunu seven kimsenin yardım alacağı da tabir edilmektedir.

Rüyasında aslan sütü içen ya da içirdiğini gören rüya sahibinin hoş sohbet biri ile konuşulacak önemli bir konuya, bu muhabbetten feyz alarak ayrılacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aslandan Korktuğunu Görmek

Rüyasında bir aslandan korktuğunu gören kimsenin beklediği bir felaketten kurtulmak için çabalayacağına işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda önemli bir görüşmenin yapılacağına ve bu görüşmenin sonunda iş bağlanacağına, imza atılacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir