Rüyada Aslanağzı görmek

Rüyada Aslanağzı görmek

Rüyada aslanağzı görmek, aslanağzı çiçeği görmek aşk hayatı ile ilgili gelişmelere, şansın kendisiyle olmasına, hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, ısrarcı bir sevgiliye, evlilik adımları atmaya, bereket dolu bir yıla, sevgili ile geçecek güzel günlere, hayırlı ve güzel bir haber alınacağına, renkli bir yaşama, bir kimsenin evlilik haberi alacağına, bekar kimseler için evlilik yoluna gireceğine, istenilen kimse ile güzel bir izdivaç yaşamaya, iyi bir dosta, dengeli ve aklı başında uyumlu bir kimse ile arkadaşlık etmeye işaret etmektedir. Bazen de rüyada aslanağzı çiçeği görmek aşk yaşamında hayal kırıklığı ve derin üzüntü yaşamak manasına gelmektedir.

Rüyada Birinden Aslanağzı Çiçeği Alırken Görmek

Rüyasında bir kimseden aslanağzı çiçeği alan kimsenin çok güzel ve beklemediği kadar özel bir evlilik teklifi alacağına işaret etmektedir. Bu rüya bazen de yüzük olarak tabir edilmektedir. Bu rüyayı gören kimsenin bir sevgilisi, flörtü var ise yakın zamanda isteme, söz ya da nişan gibi işin ciddiyete binmesine tabir edilir. Bu rüyayı gören evli kimse için ise evlilik hayatının çok güzel olacağına, evliliğinin çocuk ile taçlanıp mutluluklarının artacağına, katlanacağına, insanlar tarafından çok beğenileceklerine ve göz önünde olacaklarına tabir edilmektedir.

Rüyasında bir kimseden aslanağzı çiçeği alan birini gören rüya sahibinin bir yasak aşka gönül vereceğine, yanlış bir yola sapacağına, yasak aşk teklifi alacağına, sadakatine inandığı bir kimseden ihanet göreceğine ya da ihanet teklifi alacağına, aşık olduğu kimseye karşı güveninin sarsılacağına ve hayallerinin yıkılacağına tabir edilmektedir. Bazen de rüyada aslanağzı çiçeği görmek yenilgiden sonra yaşayacağı büyük bir mutluluğa, ihanet yaşamanın ardından çok güvenilir bir kimse ile tanışıp mutlu olacağına, ümitsiz bir halde iken mutlulğa yelken açacağına, evli kimseler için zenginleşmeye ya da mal mülk sahibi olmaya, yine evli kimseler için sıkıntıya cefaya birlikte göğüs gereceği bir hayat arkadaşı edinmeye işaret etmektedir. Bazen de bu rüya dinine düşkün, iman sahibi, ibadetlerini yapan bir eşe, hayırlı bir evliliğe tabir edilmektedir.

Rüyada Aslanağzı Çiçeği Koparırken Görmek

Rüyasında aslanağzı çiçeğini koparan kimse için bu rüya pek hayırlı sayılmaz, rüyayı gören kimse evli ise evliliğinde birtakım sıkıntıların peyda olacağına, bekar kimseler için ise güvendiği kimsenin onu kandırdığına ve bunu öğrenip çok üzüleceğine, aşk hayatının sona ereceğine ve derin üzüntü duyacağına tabir edilmektedir. Bazen de bu rüyayı gören kimsenin evlenmek istediği genç erkek ya da genç kızın ailesinin rüyayı göreni istemediğini gösteren, istemediğini düşünen bir bilinçaltı rüyası olabilir.

Rüyada Aslanağzı Tohumu Ektiğini Görmek

Rüyasında aslanağzı tohumu ektiğini gören kimsenin aşk hayatının durgun olduğuna fakat bu durgunluğun kısa süreceğine, aşk tohumlarının yavaş yavaş ekildiğine ve büyümeye başladığına, rüya sahibinin çevresinde daha önceden fark etmediği bir kimseyi fark edeceğine ve aralarında bir ilişkinin temellerinin atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı aslanağzı çiçeği gören kimsenin çok büyük bir aşk yaşayacağına, insanlar tarafından imrenileceğine, aradığı sevgiyi bulacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda hırs olarak da tabir edilmektedir ki olumsuz yorum olarak yorumlamak gerekir ise aşk ile hırsı birbirine karıştıracak bir kimseye, hırsları uğruna sevgilisini kaybedebileceğine işaret etmektedir.

Rüyasında pembe bir aslanağzı çiçeği gören kimsenin toz pembe bir dünyada yaşadğına, hayal aleminde fazlaca meşgul olup gerçekleri göremediğine, bu hayal dünyasından vazgeçip gerçekleri görebilmesi için gözlerindeki perdenin kalkması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyasında sarı aslanağzı çiçeği görmek yakın zamanda sevinçli bir haber alınacağına ve buna çok sevineceğine, yakın bir arkadaşının evlilik haberini alacağına, arkadaşının nikah şahidi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada turuncu ya da eflatun aslanağzı çiçeği gören rüya sahibi kimsenin bir düğün hazırlığı içinde olacağına, bir düğüne yardım edeceğine, gelin olacak bir arkadaşının nedimesi olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir