Rüyada Askı görmek

Rüyada Askı görmek

Rüyada askı görmek, askıya bir eşya astığını görmek rüyayı gören kimsenin düzenli ve intizamlı bir hayatının olduğuna, evinin tertipli olmasına, temizliğe, yardımlaşmayı sevdiğine, sıcak ve mutlu bir aileye, sevdiği kimseye kavuşacağına, çok büyük bir hayali olduğuna ve bu hayali gerçekleştirmek için faaliyete geçeceğine, ailevi konularda destekçi olmaya, yeni tanışmalara tabir edilmektedir.

Rüyada Elbise Askısı Görmek

Rüyada elbise askısı görmek hayırlı bir işe, yeni başlangıçlara, şansının açılacağına, geleceğinin parlak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada askıya kıyafet asıp dolabına yerleştirdiğini gören kimsenin bir yolculuğa çıkacağına ve bu sırada tanışacağı yeni kimsenin hayatına yön vereceğine, hayırlı bir arkadaşlığa, bekar kızlar için bir kısmetinin çıkacağına ve evliliğe gideceğine; bekar erkekler için ise sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir. Kötü manada yorum olarak ise bu rüya yolculuğa çıkan rüya sahibinin peşine istemediği, hoşlanmadığı, askıntı olacak bir erkek ile tanışmaya, o erkeğin rüya sahibine yapışacağına ve ondan kurtulmaya çalışacağına tabir edilmektedir.

Rüyada elbise askısını elbise dolabına takan rüya sahibi kimsenin bir bineğe sahip olacağına, bir araç sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında askısını bez dolaba astığını gören kimsenin ise tatlı dilli biri ile muhabbet edeceğine, yeni bir elbiseye sahip olacağına, ihtiyaç sahibi birine kıyafet ve eşyalarından kullanmadıklarını verip onları sevindireceğine, kendisine teşekkür edileceğine ve minnet duyulacağına, azizliğe, yüceliğe ve yükselmeye, rütbe sahibi olmaya işaret etmektedir. Bazen de bu rüya ülfete, alışkanlık hastalığına, aşırı harcama yapmaya, ihtiyacı dışında eşya ya da kıyafet alıp ay sonunda kendini zora sokacağına, duyacağı bir habere üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kırık Elbise Askısı Görmek

Rüyada kırık elbise askısı gören kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına, işinde zarar edeceğine, duygusal olarak alt üst olacağına, mutsuz olacağına, kayıplar yaşayacağına, manevi çöküşe işaret etmektedir.

Rüyada askıya gömlek asmak, askıdan gömlek almak ise rüyayı gören kimse için itibarının yükselmesine, iş sahibi olmasına, devlette bir işinin hallolmasına, insanlar tarafından ciddiye alınmaya ve saygı gösterilmesine işaret etmektedir.

Rüyasında eski, ağaç, tahtadan askı gören kimsenin kalabalık bir ortamda bulunacağına ve burada gözde olacağına, keyifli vakit geçireceğine işaret etmektedir. Bazen de bu tahta askı rüyası çok istenen bir işte başarı göstermeye ve çok gözde olmaya, takdir edilmeye işaret etmektedir.

Rüyada Askıdan Kıyafet Alan Kimseyi Görmek

Rüyada askından kıyafet alan kimseyi görmek bir düğünde, nişanda, sözde vs. kalabalık bir ortamda uzun süredir görülmeyen eski bir dost ile karşılaşmaya ve çok sevinmeye işaret etmektedir.

Rüyada Birden Fazla Askı Satın Aldığını Görmek

Rüyada birden fazla askı satın aldığını gören kimsenin aklında birçok plan olduğuna, planları hayata geçirebilmek için sermaye elde etmesi gerektiğine, işini gerçekleştirdiği takdirde ise kazancının büyük olacağına, mal sahibi olacağına, varlık içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Plastik Askı Görmek

Rüyada plastik askı gören kimsenin iş ya da okul hayatında yeni bir arkadaşlığa adım atacağına, boş olan kalbinin dolacağına, heveslendiği bir eşyayı ya da kıyafeti alacağına, iş konusunda karşısına çıkan engelleri ortadan kaldıracağına tabir edilmektedir. Bazen de plastik askı görmek güvensiz bir kimseye, arkadaş sandığı bir kimse hakkında yanlış düşünmeye, sevdiği kimselerin ve rüya sahibinin o kimse tarafından zarar verilmeye çalıştığına fakat bir zarar göremeyeceğine, güvenli ve huzurlu bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Metalden Yapılan Bir Askı Görmek

Rüyasında metalden yapılan bir askı görmek, demir askı görmek ise rüyayı gören kimsenin önceki yaşamında yani geçmiş zamanda bir ahbabı, arkadaşı ya da akrabası ile yapmış olduğu münakaşanın, kavga ya da gürültünün affedileceğine, herkes tarafındaan unutulacağına ve herkesin mutlu günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bir Başkasının Dolabına Askı Astığını Görmek

Rüyada bir başkasının dolabına askı astığını gören kimse evli ise çocuklarından birinin evleneceğine, bekar ise evlenmek için bir süre bekleyeceğine ve bu süre zarfında başka bir arkadaşının düğününe yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Askı Sattığını Görmek

Rüyada askı sattığını gören kimsenin işinde bereketinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyasında pembe askıya eşya astığını gören kimse hayal dünyasına yaşıyor demektir, hayatı ciddiye almasını gerektiren uyarıcı bir rüyadır.

Rüyasında kırmızı askı alıp kıyafet astığını gören kimsenin bir tehlike ile karşı karşıya olacağına, kendine dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyasında yeşil askıya kıyafet asan kimsenin dolabındaki kıyafetleri yenileyeceğine, eski kıyafetlerini de hayır için ihtiyaç sahiplerine verip hayır duası alacağına tabir edilmektedir.

Rüyada beyaz askıya kıyafet astığını gören kimse için bu hayırlı bir rüyadır, yakın zamanda temiz biri ile tanışıp arkadaş olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah askılık görmek ise üzüntü olarak tabir edilir, bir kimsenin eşyasının kaybolup rüya sahibinin üstüne kalabileceğine tabir edilmektedir, rüyayı gören kimsenin çok dikkatli olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir