Rüyada Asker görmek

Rüyada Asker görmek

Rüyada asker görmek başarıya, şan ve şöhret sahibi olmaya, yağmur yağmasına, kuvvetli bir kimse olmaya, müminler için zafere, zalimleri alt etmeye, intikam almaya, çalışkanlığa, savaşa katılmaya işaret etmektedir.

Rüyada asker gören kimsenin eline güç geçeceğine, kuvvet sahibi olup emrine insanları alacağına, zalimleri ve düşmanları dize getireceğine, kazancının misliyle artacağına, işinin mertebesinin yükseleceğine, evinin güvenli olduğuna, müslümanlara yardım eli uzatacağına, insanların özeneceği bir yaşama sahip olacağına işaret etmektedir. Rüyada asker görmek genellikle kuvvetli, güçlü ve kudretli bir adama işaret etmektedir.

Rüyada Bir Askeri Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyada bir askeri ziyaret ettiğini gören kimsenin zorda kaldığı bir konuda çevresindeki güçlü kimseden yardım dileyeceğine, çevresinde iyi bilinen kimseler ile akraba olacağına, ortaklık kuracağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, toplum arasında ayrıcalık elde edeceği bir statüye ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Asker Üniforması Görmek

Rüyasında asker üniforması gören kimseyi çevresi kıskanır, izzete nail olur, kadir kıymeti bilinir ve artar. Bekar kimseler için asker üniforması görmek yakın zamanda hayırlı bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Rüyada bir erkeğin asker üniforması giymesi bir tartışmaya karışacağına; kadınlar için ise yeni arkadaşlık ve menfaat kazanmaya delalet etmektedir. Asker üniforması giyen kimsenin devlet ile ilgili beklediği bir işin hallolacağına, yeni bir başlangıç yapacağına, huzuru yakalayacağına, korktuklarından emin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asker Uğurlamasına Katıldığını Görmek

Rüyada asker uğurlamasına katıldığını gören, asker konvoyuna giren kimsenin sevdiği bir insanın kalbini kıracağına, suçsuz iken suçlu duruma düşeceğine, tavır yapacağına, kendisini durdurması gerektiğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin sevdiği bir insanın malına göz koymasına, kötü bir yola girmesine, sahip olduğu kişilere göz koymasına da işaret eden rüyayı gören kimseyi uyaran bir rüyadır.

Rüyada Askere Gittiğini Görmek

Rüyada askere gittiğini gören kimsenin vazgeçmek üzere olduğu bir işten galip geleceğine, kendi lehinde sonuçlanacağına işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin hayatında şansının hep yaver gittiğine, düzgün bir yaşantısının olduğuna ve kendisine imrenilerek bakıldığına işaret etmektedir.

Rüyasında askere gittiği halde tekrar askere çağırıldığını gören kimsenin iş yaşamında çifte mutluluk yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada nöbet kulübesinde nöbet tutan bir asker olduğunu gören kimsenin evine özlem duymakta olduğuna, bir malını, yerini ya da arsasını satması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada asker gören Müslüman bir kimsenin gayri müslimler ile mücadele edeceğine, bir zafer kazanacağına, düşmanı mağlup edeceğine işaret etmektedir. Rüyada askerin sayısının çokluğuna göre o yıl yağacak yağmura da delalet etmektedir.

Rüyada Asker Taburu Görmek

Rüyada asker taburu gören kimsenin o ülkenin emniyeti ile ilgili korku ve kaygılarını yenmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Bir Askerin Öldüğünü Görmek

Rüyasında bir askerin öldüğünü gören kimsenin ulusal güvenliğinin tehlikeye düşeceğine, dikkatli ve temkinli olunması gerektiğine işaret etmektedir. Güçlü ve kuvvetli bir asker görmek ise her manada güvenliğin tam olduğuna, korkulardan emin olunması gerektiğine, sakin olunması gerektiğine tabir edilmektedir.

Rüyada bir savaş gören ve savaşta askerlerin yüzlerini gören kimsenin hayatında birtakım sorunlar peyda olur. Bu rüya aynı zamanda aile ya da çevresinde rüya sahibinin yaşamak istemediği problemlere, huzursuzluklar çıkacağının habercisi olan bir rüyadır.  Aynı zamanda bu rüya toplumda fesat çıkaracak bir kimsenin varlığına, kötülüğün peyda olmasına, sapıklığa da işaret etmektedir. Rüyasında bulunduğu şehre, ilçeye ya da mahalleye askerin çıkartma yaptığını gören, girdiğini gören kimsenin o senenin yağmurlu geçeceğini haber vermektedir. Bu rüya bazen de ülkede karışıklık çıkabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ülkeye, Şehre Düşman Askerinin Girdiğini Görmek

Rüyada ülkeye, şehre düşman askerinin girmesi ise savaş haline ya da düşmanın ülkeyi ele geçireceğine, günahkar bir millete ya da kavme, o kavmin başına kendilerini düzeltmezler ise büyük musibetlerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Askere Gidip Şehit Olduğunu Görmek

Rüyada askere gidip şehit olduğunu gören kimsenin devlet makamında bir koltuk sahibi olacağına, önemli bir birey olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında askere gidip gazi olarak geri dönen kimsenin ise inandıklarına sadık kaldığına işaret etmektedir.

Rüyasında asker olup bayrak taşıdığını gören kimse çokça şan ve şöhret sahibi olur, başarı kazanır, işlerinde adını dünyaya duyurur şeklinde tabir edilir.

Rüyada yolda gider iken bir askerle karşılaştığını ve konuştuğunu gören rüya sahibi için güzel ve hayırlı bir rüyadır, sadık ve iyi niyetli bir eşe, yükselmeye, kararlılığa tabir edilmektedir.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Rüyada asker künyesi gören kimsenin yakın bir arkadaşı ile seyahate çıkacağına, yolda ise büyük bir başarıya, bir çalışmaya imza atacaklarına, bekar ise evleneceğine, yeni bir mal ya da ziynet eşyası alacağına, sorunlarının çözümüne, mutlu bir haber almaya, düşmanlarını yenilgiye uğratarak birinci olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Asker Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında asker öldürdüğünü gören kimse için çok uzun bir zamandır uğraştığı bir derdinden kurtulacağına, çözüme kavuşacağına, fırsatların bir bir ayağına geleceğine, uzun zamandır işsiz olan kimsenin iş bulacağına, hayal edilen mevkiinin sonunda kazanılacağına, kıskanılan kimseleri bozguna uğratacağına ve şükredeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Asker Uğurladığını Görmek

Rüyasında asker uğurladığını gören kimsenin bir yolculuğa çıkacağına ve yolculuktan büyük hediyeler ile, güzel haberler ile geri döneceğine, bir an önce başlaması planlanan bir işe başlanacağına, huzurun elde edileceğine, kişinin manevi bolluk yaşayacağına tabir edilmektedir.

Rüyasında hanesi, ailesi içinden asker uğurladığını gören kimsenin aile bireyleri ile bağlarının daha da kuvvetleneceğine,  sevinçli günler yaşanacağına, sağlığı bozuk olan bir aile üyesinin sağlığına kavuşacağına ve tüm ailenin buna sevineceğine, eğitim için şehir dışına gidecek bireye destek olacaklarına, sorunların çözüme ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Askerin Ağladığını Görmek

Rüyasında askerin ağladığını gören rüya sahibi kimsenin ailesi ile birlikte bir seyahate çıkacağına, yolculuk esnasında güzel haberler alacağına, kaçan fırsatların ayağına geleceğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda ruhsal bir arınma olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Asker Olduğunu ve Kurşun Yediğini Görmek

Rüyasında asker olduğunu gören ve kurşun yiyen, vurulan kimsenin eline yüklü miktarda para geçeceğine, yeni bir iş kuracağına ve ticari kazancının artacağına tabir edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda yakın bir zamanda bir gönül işine rüya sahibinin dahil olacağına, yeni tanıştığı kimse ile bir ilişkiye başlayacağına, ilişkisinin ciddi bir yola gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Asker Arkadaşı ile Karşışlaştığını Görmek

Rüyasında asker arkadaşı ile karşılaştığını gören rüya sahibinin eski günlere hasret olduğuna, eski insanlara özlem duyduğuna, çocukluğuna dönmek istediğine, zamanında çok iyi bir arkadaşı olup da yollarının ayrıldığına ve o kimseyi görmeyi çok istediğine, geçmişi yad ettiğine, aile içinde uzun süredir görmediği birini görüp çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyasında asker tüfeği ya da tabancası gören kimsenin bir işinin zorlama yol ile olacağına, bu süre içinde çok yıpranacağına, ters giden işlerini düzeltmek için yoğun çaba sarf edeceğine, işlerini yoluna koymaya çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asker Fotoğrafı Görmek

Rüyasında asker fotoğrafı gören rüya sahibinin uzun süredir bekleyen bir projeyi hayata geçireceğine, bu süre içinde ailesinden büyük destek göreceğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda geçmişe karşı büyük bir özlem duyulduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada asker gören kimsenin Allah tarafından ödüllendirileceğine işaret eden hayırlı bir rüyadır. Bir bayan olduğu halde rüyasında asker olduğunu gören, askere çağrıldığını gören, askere alındığını gören, asker üniforması ile olduğunu gören bayan için bu rüya tam bir güç, kuvvet, kudret rüyasıdır. Başarı ve zenginliğin kişinin çalışması dâhilinde kendisine verileceğine tabir edilir. Rüyasında askerin silahsız olduğunu gören kimsenin iyi bildiği bir kadından zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Asker Evinde Olduğunu Görmek

Rüyasında asker evinde olduğunu gören kimsenin ailesinde bir hastalık haberi alacağına tabir edilir. Rüyada asker kışlası gören bir kimsenin ise arkadaşından yardım isteyeceğine işaret etmektedir. Rüyasında askerlerin bir yere saldırmak için hazırlandığını ve saldırdığını gören kimsenin gerçek yaşamında bir işi başarmak için enerjisinin tam ve yoğun olduğuna, başarmak için gereken gücü kendinde bulduğuna işaret etmektedir.

Rüyasında beyazlar içinde denizci bir asker gören kimsenin yakın zamanda iyi bir haber duyacağına yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil kıyafetler içinde asker görmek ise istenen gücün elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada askeri araç gören kimsenin mal varlığının artacağına, gönül işlerinin iyi olacağına işaret etmektedir. 

Rüyada askeri birlik görmek bir konuda ciddi bir karar verilmesi gerektiğine, iyi düşünülmesi gerektiğine işaret etmektedir, karar vermeden evvel akıl danışılması gerektiğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir