Rüyada Asit görmek

Rüyada Asit görmek

Rüyada asit görmek yasak aşka, zina yapmaya, kötülüğe, fesatlığa, birtakım korkular yaşamaya, zarar görmeye işaret eden uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyasında asit gören kimsenin kötü alışkanlıklar edineceğine ve bu alışkanlıklarından dolayı parasal, maddi kayıplar yaşayacağına, mal kaybı yaşayacağına, sağlığının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asit İçtiğini Görmek

Rüyada asit içtiğini gören kimsenin hem bedenine, hem ruhuna hem psikolojisine hem de kesesine ciddi zararlar verebileceğine, hayatının alt üst olacağına, sağlığı konusunda zahmetinin artacağına, büyük kavgalar yaşanacağına, ailesi ile arasının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Yere Asit Döktüğünü Görmek

Rüyada bir yere asit döküldüğünü gören rüya sahibinin maddi açıdan bir arkadaşından büyük bir darbe yiyeceğine, düşmanlarının sevineceğine, fakirliğe düşeceğine, emeklerinin ziyan olacağına, girişimlerinin sonuçsuz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asit ile TemizlikYaptığını Görmek

Rüyada asit ile temizlik yaptığını gören kimsenin ruhen ve bedenen derin bir temizliğe gireceğine, kendini manevi olarak bazı dünyevi konulardan soyutlayacağına, yapacağı bu temizliğin kendisine iyi geleceğine işaret eden hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Bazen de rüyada asit ile temizlik yaptığını gören kimsenin kötü alışkanlıklarından kendini kurtarması gerektiğini gösteren bir bilinçaltı rüyası olarak tabir edilmektedir.

Rüyada asit gören rüya sahibi kimsenin topluma, çevresine karşı hoş karşılanmayan bir hal ve hareket içinde olduğuna, aykırı zevkleri ile toplumdan irite edildiğine fakat buna rağmen yeni ve istenmeyen, ahlaki yoksunluktan doğan davranışlara sebebiyet veren bir kimse olduğuna tabir edilir.

Rüyada asit içtiğini, asitli içecek içtiğini gören kimsenin evlilik dışı bir yasak aşk yaşayacağına hatta evlilik dışı cinsel ilişki yaşayabileceğine, bekar bir kimse için evli biri ile birlikte olacağına, birlikte yaşayacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada asitli bir içeceğin boğazını yaktığını görmek,  kişinin kendisine zarar vereceği bir hale gireceğine, acınacak hale düşeceğine, başına bir iş geleceğine işaret etmektedir.

Rüyasında asit dökerek bir yeri ya da eşyayı erittiğini gören kimse kendi isteği dışında bir şeye zarar verir ve bunun zararını karşılayamaz, borca girer şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada asit görmek temel manası ile yorumlanır, kötü alışkanlıklar edinmeye, kötü alışkanlıklara teşvik edecek arkadaşlar edinmeye, maddiyata köle olmaya ve maneviyattan uzak bir yaşam sürmeye işaret etmektedir.

Rüyada Asit Yağmurunun Yağdığını Görmek

Rüyasında asit yağmurunun yağdığını gören kişinin, dininin haram saydığı davranışları sergileyeceğine, alkol ya da uyuşturucu gibi keyif verici maddelere bağımlılık kazanacağına, bu maddelerin bulunduğu ortamlarda bulunup zamanını harcayacağına işaret etmektedir. rüyada  asit yağmurundan kaçan rüya sahibinin yaptığı kötü alışkanlıkların farkına varmasına, gözünün açılmasına ve alışkanlıklarından vazgeçmek için kötü ortamlardan kaçmasına, kötü alışkanlığa sahip arkadaşları ile ilişkisini kesmeye çalışmasına ve kendini kurtarmaya çalışmasına tabir edilir.

Rüyasında asidin vücuduna değdiğini gören rüya sahibinin; vücuduna zarar verdiğini gören rüya sahibinin zararlı alışkanlıklarını arttıracağına, bu alışkanlıklara teşviklerin artmasına, o ortamlara çekileceğine ve tabir-i caizse bir bataklığa saplanmaya başladığına tabir edilmektedir.

Rüyasında yüzüne asit döküldüğünü gören kimsenin düşmanı tarafından iftiraya uğrayacağına, nankörlük göreceğine, üzülüp hastalanacağına tabir edilmektedir. Rüyada yüzüne asit dökülmesi aynı zamanda riyakar arkadaşlar ile de tabir edilmektedir.

Rüyada bir başkasının yüzüne asit döküldüğünü gören kimse için yaklaşan bir tehlikenin olduğuna, etrafına karşı dikkatli olması gerektiğine, davranışlarını gözden geçirmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada bir asit olan kezzap görmek rüyayı gören kişinin bazı masum kimseleri fazlaca eleştirdiğini gösteren uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada bir asit çeşidi olan kezzabı birine atmak, rüya sahibinden yardım isteyen bir kimseye karşı kin kusacağına, düşmanlarının eziyet çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yine bir asit çeşidi olan amonyak görmek riyakar bir arkadaşa tabir olunur, canı bildiği bir arkadaşı tarafından rüya sahibinin ihanete uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada asit içtiğini gören kimsenin duygusal olarak bitmiş durumda olduğuna, kendine gelmesi gerektiğine, yardım alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada yine bir asit çeşidi olan tuzruhu görmek, dökmek ya da içmek bazı hataların saklanması için sıkıntıya girileceğine, iftiraya uğramaya, hilekar birine işaret etmektedir. Bazen de bu rüya hata ve ayıpların örtülmesi gerektiğine, eski bir dost ile karşılaşılacağına, sağlığını kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Bir Asit Olan Çamaşır Suyu Görmek

Rüyada bir asit olan çamaşır suyu görmek sağlıklı bir hayat, temizlik ve şifa olarak tabir edilmektedir. Rüyasında çamaşır suyu ile temizlik yapan ya da temizlik yapan bir kimsenin hatalarından tövbe edeceğine, insanlara öğüt veren bir kimseye, sıkıntı ve çilelerin yok olacağına; temizlik ile manevi kirlerinden rüya sahibinin arınacağına tabir edilir.

Rüyada Asitli Su İçtiğini Görmek

Rüyada asitli su içtiğini gören kimsenin zorluklar sonucu kötü alışkanlıklarından kurtulmasına, cefa sonrası sefa elde etmeye, sağlığına kavuşmasına, Allah’ın nimetlerine ulaşacağına, alkol vb. alışkanlıklardan kurtulmasına ve kendi vücudunu temizlemeye başlamasına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir