Rüyada Saadet görmek

Rüyada Saadet görmek

Ayrıca bakınız; Mutluluk.

Rüyada saadet içinde olduğunuzu görmek içinizin huzurla dolacağının işaretidir.

Kalbinizde saadet içinde olmanızı engelleyen bir sıkıntı olduğunu görmek vesveselerin yakın zamanda geçeceğine ve beklenen huzurun geleceğine işaret eder.

Rüyada aile fertlerinin saadet içinde olduğunu görmek herkesi sevindirecek evlilik, nişan, sünnet gibi bir güzel meselenin vukuu bulacağına delalet eder.

Rüyada saadet içinde olduğunuz bir evin üstüne güzel güneşli bir havada bir yağmur yağdığını görmek evin bereketinin artacağına ancak yağan yağmur kasvetli ve kötü bir havada yağıyorsa evin içinde var olan sorunlardan bir çırpıda kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada saadet olan bir eve mutsuzluk geldiğini görmek, huzurlu giden bir iş veya meselede bazı olumsuz durumların cereyan edeceğinin işaretidir.

Rüyada saadet dolu bir eve farelerin girdiğini görmek hanesine gelen kişiler hakkında dikkatli olması gerektiği ve herkesle saadetinin nedenlerini paylaşmaması gerektiğinin işaretidir.

Rüyada bir bebeğin adına Saadet konulduğunun görünmesi o ev halkının saadete ve huzura aç olduğunu ve bu günlerin gelmesi için çok emek harcayacaklarının işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir