Rüyada Randevu görmek

Rüyada Randevu görmek

Rüyada bir kişiye randevu verdiğini görmek verilen sözleri tutmaya ve yeni arkadaşlıklara işaret eder. Eğer rüyanızda herhangi bir işiniz için bir kişiden randevu istediğinizi gördüyseniz bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğuna delâlettir.

Rüyanızda bir tanıdığınıza verdiğiniz randevuya gittiğinizi görmek bir işinizle ilgili devlet dairesine başvuruda bulunacağınıza, eğer randevu verdiğiniz kişiyle buluşabilirsiniz işinizin olumlu sonuçlanacağına, buluşamazsanız sorunlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada dost ya da arkadaşlarla randevulaşmak ilişkilerinizin güzel bir şekilde devam edeceğine işarettir. Eğer rüyanızda randevulaştığınız kişiyle buluştuğunuzu gördüyseniz hayatınızda olacak iyi gelişmelere ve mutlu olacağınıza delâlet eder.

Rüyada söz verdiğiniz bir randevuya gitmediğinizi görmek üzüntüye işarettir. Eğer rüyanızda bir randevuya gitmek için hazırlandığınızı gördüyseniz hayatınızda yeni renkler aradığınıza, farklı şeylerle ilgilenerek ve değişik ortamlara girerek vakit geçireceğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir