Rüyada Afsun görmek

Rüyada Afsun görmek

Rüyada hasta bir kişiye afsun yaptığını görmek ağrı ve acıların bitmesine, hastalıklardan kurtulmaya, dert ve üzüntülerin geride kalmasına delâlet eder.

Eğer rüyada Kur'an-ı Kerim ve sünnet dışındaki şeylerle afsun yapıldığını gördüyseniz yalancılığa ve riyaya işaret eder. Rüyanızda bir kişinin afsun yaptığını ya da kendisi için afsun yaptırdığını gördüyseniz batıl şeylere delâlet eder.

Eğer yapılan afsunda "Bismillahirrahmanirrahim" veya başka ayetler yer alıyorsa hayra delâlettir. Rüyada afsun yapılmış suyu içmek veya okunmuş suyu başka bir kişiye içirdiğini görmek ömrün uzun olmasına işaret eder.

Eğer rüyanızda afsunlandığınızı gördüyseniz yapan kişi tarafından zarara uğrayabileceğinizi belirtir. Rüyada kendini afsunladığını görmek günah işlemeye ve sıkıntılara işarettir.

Eğer rüyanızda afsun yapmak için çeşitli materyaller topladığınızı gördüyseniz hatalı davranışlardan kaçınmanız gerektiğine, aklınızı ve enerjinizi faydalı ve hayırlı işler için kullanmanızın yararınıza olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir