Rüyada Afsuncu görmek

Rüyada Afsuncu görmek

Rüyada afsun okuyan birini görmek okuduğu afsunda Allah'ı anıyorsa halk arasında iyiliği ve güzelliği sağlayan, insanlara zor zamanlarında destek olan, kin ve öfke içindeki insanları sakinleştiren barış ve huzur taraftarı kişiye işaret eder.

Eğer rüyada görülen afsuncu okuduğu afsunda Allah'ı anmıyorsa gerçek olmayan ve boş laflar eden, güven duyulmayacak bir kişiye işarettir.

Rüyanızda içinde dua, ayet vs. geçen bir afsun okuduğunuzu gördüyseniz iyi ve yardımsever kişiliğinizle insanların yanında olacak ve onların sevgisini kazanacaksınız demektir.

Eğer rüyanızda bir afsuncudan afsun yapmayı öğrendiğinizi gördüyseniz zorlandığınız zamanlarda akıl danışacağınız kişileri iyi seçmeniz gerektiğine, iyiliğinden emin olmadığınız kişilere güvenirseniz pişman olabileceğinize delâlet eder.

Rüyada bir afsuncuyla tanıştığını görmek beklemediğiniz bir haber alacağınıza ve şaşıracağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda afsuncunun size afsun yaptığını gördüyseniz kurduğunuz ilişkilerde ve bulunduğunuz girişimlerde tedbiri elden bırakmamanız gerektiğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir