Rüyada Afrika görmek

Rüyada Afrika görmek

Rüyada Afrika'ya gitmiş olduğunuzu görmek sağlık sorunları olan kişiler için hastalıklarından kurtulup iyileşeceklerine, sağlıklı olan kişiler için uzun zaman boyunca sıhhatli olacaklarına, uzak yerlerden elde edilecek mala, servete ya da miras sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada Afrika ile ilgili şeyler görmek beklenmedik şeylerin gerçekleşeceğine, doğayla yakın yaşamaya, mistik bir hayata ve edinilecek tecrübelere delâlet eder.

Eğer rüyanızda kendinizi Afrikalı bir kişi olarak gördüyseniz aile ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşadığınıza ve kendinizi yalnız hissettiğinize, sorunların çözümünü zamana yaymanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Afrika'ya ait eşyalar satın aldığını görmek ailenize yeni birinin katılacağına veya bir misafir ağırlayacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda Afrika'ya giderek hayır işlerinde bulunduğunuzu gördüyseniz yakından tanımadığınız, pek samimiyetiniz olmayan bir insanın yardım çağrısına kayıtsız kalmayacağınıza, dostça bir tutum içinde bulunacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir