Rüyada Aforoz görmek

Rüyada bir papa tarafından kiliseden aforoz edildiğini görmek din ve imanda sağlamlığa, tövbe ve dua etmeye, Allah'ın rızasını kazanmaya, hayra delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir insanı aforoz ettiğinizi gördüyseniz çevrenizdeki kişileri din konularında bilgilendirdiğinize, uyarılarda ve öğütlerde bulunarak onlara yol gösterdiğinize işaret eder.

Rüyada aforoz edilen birini görmek doğruluğuyla ve iyiliğiyle insanlara örnek olan, etrafındaki kişilerin sevgisini ve saygısını kazanmış bir kişiliğe delâlet eder.

Rüyada bir papanın kilisede bir kişiyi aforoz ettiğini görmek günah işlemekten korkmaya ve kaçınmaya, dinî vazifeleri yerine getirmeye ve ahirete yönelik amellerde bulunmaya işaret eder.

Rüyada aforoz edildiğini ve daha sonra cezanın kaldırıldığını görmek günahlardan pişman olmaya ve tövbe etmeye, ihmal edilen ibadetlerle meşgul olmaya ve maneviyatın güçlenmesine delâlet eder.

Rüyada herkesin aforoz edildiğini görmek hayır ve berekete, insanlarla sevgi dolu ilişkiler kurmaya ve huzura ermeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir