Rüyada Adil görmek

Rüyada kendini adil bir kişi olarak görmek çektiğiniz sıkıntı ve zahmetlerin sona ereceğine, yaşadığınız zorlukların karşılığında rahata ve feraha kavuşarak mutluluğun tadını çıkaracağınıza delâlet eder.

Rüyada adil olunması zor olan bir durumda adil bir şekilde hareket ettiğini görmek manevi yönden güçlü bir kişi olduğunuza ve Allah'ın sevgisine nail olarak huzurlu bir hayat süreceğinize işaret eder.

Rüyada adil bir kişi görmek yakın çevreniz ve sosyal hayatınızdaki ilişkilerin sağlamlığına, size hayrı dokunacak kişilerle işbirliği içinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada adil bir kişiyle tanıştığını ve arkadaş olduğunu görmek bir dostunuzun yapacağı inceliğin sizin için çok önemli olacağına ve dostunuza güveninizin artacağına delâlet eder.

Rüyada bir mahkemede olduğunu ve kararın adil bir şekilde verildiğini görmek yaşadığınız sıkıntılar sebebiyle endişeye ve umutsuzluğa kapılmamanız gerektiğine, gelecek günlerde her şeyin hakkının verileceğini göreceğinize ve beklediğiniz iç rahatlığına kavuşacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir