Rüyada Havai fişek görmek

Rüyada Havai fişek görmek

Rüyada havai fişek görmek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürmeye, dertlerden ve tasalardan uzak olmaya, keyfe, eğlenceye delâlet eder.

Rüyada birilerinin havai fişek attığını görmek sosyal hayatınızın eskiye oranla daha hareketli geçeceğine, arkadaşlarınızla sık sık bir araya geleceğinize ve eğlenceye fazla vakit ayıracağınıza işaret eder.

Rüyada kendinizin havai fişek attığını görmek etrafınızdaki insanlarla ilişkilerinize, insanların dikkatini çekeceğinize, kimi zaman sorunlarınızdan bunalarak sorumsuzca davranışlar içine girebileceğinize delâlet eder.

Rüyada gökyüzündeki havai fişekleri seyrettiğini görmek işlerinizde rahatlama ve kolaylık olacağına, sıkıntıların sona ermesine ve gidişattan memnun olacağınıza işaret eder. Rüyada bir kişinin size gökyüzündeki havai fişekleri gösterdiğini görmek beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza delâlet eder.

Rüyada bütün gökyüzünün havai fişeklerle dolu olduğunu görmek hareket ve tepkilerinizde dengeli olmanız gerektiğine, geçici ve boş şeyler uğrunda oyalanmamanızın menfaatinize olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir