Rüyada Havlu görmek

Rüyada Havlu görmek

Rüyada havlu görmek kısmete, hayattaki yeniliklere, sevinç ve neşeye işaret eder.

Rüyada temiz bir havlu görmek yeni başlanacak işlere ve gidişatın olumlu olacağına işaret eder.

Rüyada pis, yırtık, eski vs. bir havlu görmek çeşitli engeller ve aksilikler yüzünden işlerin aksamasına ve gecikmesine delâlet eder.

Rüyada havlu satın aldığını görmek rahatlığa ve işlerin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyada havlu sattığını görmek yeni oluşan fikirlere ve bunları geliştirmeye delâlet eder.

Rüyada havlu yıkadığını görmek sıkıntı ve zorlukların geride kalacağına, umulmadık gelişmelerle güzel bir döneme gireceğinize işaret eder.

Rüyada havlu kullandığını görmek fırsatları iyi değerlendireceğinize ve girişeceğiniz işlerden iyi sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Rüyada kırmızı havlu görmek murada ermeye, yeşil havlu görmek sağlam bir inanca, siyah havlu görmek üzüntüye, beyaz havlu görmek mutluluğa delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada havlu görmek hamile bir kadın için kız çocuğunun olacağına işaret eder.

Rüyada havlu asmak, üzerindeki sıkıntıların uzaklaşmasına, kendi kendine yeni hedefler koyup eski problemleri sorun olmaktan çıkartmaya delalettir.

Rüyada birinden havlu almak, havluyu hediye almak yada havlu satın almak, vaktinden önce bitecek bir iş nedeni ile sevdiği kimseler ile birlikte katılınacak neşeli ve keyifli bir ortama delalettir.

Rüyada birisine havlu hediye etmek, havlu vermek yahut havlu satmak, işinin görülmesi için rüşvet vermeye, kendi işlerinizi hızlandırmak için sevmediğiniz bazı kimseler ile bir süre iyi geçinmeniz gerekeceğine delalettir.

Rüyada havlu çalmak, başkasına ait olan bir fikri sahiplenip insanları kandırmaya, havluyu kaybetmek yada havlu aramak, erken biten bir işin sonucunda birkaç kişi arasında seçim yapmanız gerekeceğine, karar vermekte zorlandığınız takdirde bir süre daha sorumluluğu taşımanız gerekeceğine delalettir.

Rüyada havlu katlamak, gelecek için yatırım yapmaya, ailenizin sizin adınıza sakladığı bir para yada eşyadan haberdar olacağınıza delalettir.
Rüyada havlu ile kurulanmak, sorunsuzca ve vaktinden daha erken bitirecğiniz bir işe delalettir.

Havlunun rengi  sarı, yeşil, mavi ya da farklı renklerde havlu görmek, yakınlarınızdan birisinin mutluluğuna ortak olacağınıza, beyaz ve temiz havlu görmek, başladığınız işleri başarı ile tamamlayıp buradan alacağınız mükafat ile mutlu olacağınıza, siyah, kahverengi yada kirli havlu görmek, erken bitirdiğiniz bir işte pürüzlerin çıkarak bu pürüzlerin sizi bir müddet daha oyalayacağına delalettir.

Rüyada havlunun yumuşak olması kalıcı mutluluğun habercisi olarak tabir edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir