Rüyada Adet görmek görmek

Rüyada adet görmek mutlu güzel bir evliliğe, hayırlı kısmete, bol kazanca, sağlıklı bir ömre, rahata, şaşılacak haber almaya delalettir. Aynı zamanda rüyasında adet olduğunu gören kimseyi zor günler beklediğine, üzüntü yaşayacağına, günahkar yollara sapacağına, dinden uzaklaşacağına, strese, kötü habere, işten çıkacağına, maddi sıkıntıya düşüp para arayacağına da işaret eder.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu gören kimse insanlar arasında paylaşılamayan bir kimse olur, herkes tarafından sevilir, her davete çağrılır ve icabet eder, insanlar arasında gözde birey olur, iyi ilişkiler kurar, iyi insanlarla tanışır. Aşk hayatında da paylaşılamaz, kıskanılır ve birçok kişinin kendisi için rekabete girip münakaşa yaşamasına sebep olur şeklinde yorumlanır. Adet olduğunu görmek fakat kan görmemek hayırlıdır, rüyası iyi ve güzel bir haberin, yaşamın yakın olduğunun habercisidir. Kan görmek ise pek hayra yorulmaz yaşanacak sıkıntılara, iyi görünüp kötü olan bir dostun düşmanca tavrına ve rüya sahibinin başına açılacak işlere delalettir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Adet kanı görmek bazı durumlarda da reddedilemeyecek kadar iyi iş tekliflerine, terfiye, maaşına zam almaya, kanın çokluğu kadar zenginleşmeye işaret etmektedir. Adet olduğunu gören kimsenin önüne bir çok seçenek çıkar ve seçim yapmakta zorlanır. Adet olmak karşı tarafınızdan birinin size sunacağı bolluk, eli açıklığın, zenginliğin de işaretidir.

Rüyada Adet Olduğunu ve Bu Şekilde Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyasında adet olduğunu ve bu şekilde cinsel ilişkiye giren kimse sevmediği bir insanla yakın zamanda yakınlaşır ve duygusal bir bağ kurar, bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bir sorun yaşayacağı ve üzüleceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Adet Halindeki Biri ile İlişkiye Girdiğini Görmek

Adet halindeki biri ile ilişkiye girdiğini gören rüya sahibi ise önceki yorumun aksine uzun zamandan beri meşgul olduğu bir problemi çözer ve rahata erer şeklinde tabir edilir.

Rüyada adet olduğunu gören kadın kısır ise bir çocuk sahibi olur. Adet olan kimse mahremine yakınlıkta bulunacağına, ihtiyar bir kadının adet olduğunu görmesi ise ecelinin yaklaştığına, kişinin bir günaha bulaşacağına işaret eder. Bazen de bu rüya doğruluktan uzaklaşmaya, Allah’ın yasakladıklarına meyletmeye, bir takım sorunların çözümüne ulaşılmayacağına ve kedere delalettir.

Rüyada Adet Olduğunu ve Adetinin Bittiğini Görmek

Rüyasında adet olduğunu ve adetinin bittiğini gören kimse yıkanırsa günahlarından arınır ve tövbe eder, adeti bittiği halde yıkanmayan kimse ise günahlarında ısrar eder. Hamile bir bayanın rüyasında adet olduğunu görmesi çocuğunun erkek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Adet Kanını Temizlediğini, Yıkadığını Görmek

Rüyasında adet kanını temizlediğini yıkadığını gören kimse iltifatlar alır ve bundan dolayı mutlu olur. İstemeyerek kanı temizlemesi ise bu iltifatları gerçekçi bulmamaya, insanlardan bir süre uzak yaşamaya, rüya sahibinin kendisini eve kapatmasına işaret etmektedir.

Rüyada Adet Olup Kıyafetlerine Bulaştığını Görmek

Rüyada adet olup kıyafetlerine bulaştığını gören kimse istemeden bir işe dahil olur ve olaylar üstüne kalır, bundan dolayı derin üzüntü duyar ancak sorunları yine kendi çözerek adını temize çıkarır.

Rüyada Adet Olan Birine Ped Verdiğini Görmek

Rüyada adet olan birine ped vermek o kişiye yardımda bulunmaya, sıkıntılı zamanlarında birbirlerine destek olacaklarına işarettir.

Adet bezi görmek aynı zamanda mutlu bir evliliğe, hayırlı evlatlara, bekarlar için hayırlı kısmetlere delalet etmektedir. Adet bezinin kirli olmaması ise yolunuzu kendinizin çizeceğinize, kimseye danışadan riskler alıp başarılı olacağınıza; adet bezi kirli ise gizli yapmaya çalıştığınız bir işi herkesin duyup kendi kararlarınızı engellemeye çalışmasına işaret etmektedir.

Rüyada adet ağrısı çeken ancak kan görmeyen rüya sahibi önüne çıkan fırsatları değerlendiremez ve üzülür. Ancak ağrıdan sonra kan geldiğini gören kimse ise mükafat elde edecek, fırsatları iyi değerlendirecektir.

Rüyada adet olduğunu gören kimse bir erkek ise; dünyada bir günah işlemiş ve tövbe etmesi gerekmektedir. Yaptığı ibadetin gönülden olması gerektiğine, gösteriş yapmaması gerektiğine, halk arasında fitne yaymaması gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi erkek için ev, iş ve sosyal yaşantısında istediği makama ulaşacağına da yorumlanır. Karısının adet olduğunu gören erkeğin işlerinde sıkıntı olur, hayatta işleri zorlaşır. Rüyada adet olduğunu gören yaşlı bir bayan ise; yakın zamanda kötü haberler alacağına, sağlığının bozulacağına, dikkat etmesi gerektiğine ya da bazen hayatını kaybeden birinin haberinin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada Adet Kanının İç Çamaşırını Kirlettiğini Görmek

Rüyasında adet kanının iç çamaşırını kirlettiğini gören rüya sahibi bazı kötü alışkanlıklar edindiğine ve bunların hoş karşılanmadığına, bir an evvel bu alışkanlıkları terk etmesi gerektiğine delalettir. Bu rüya aynı zamanda bir suçluluk rüyası olarak da yorumlanabilir, yaptığı işten ve alışkanlıklarından memnun olmayan rüya sahibi bu alışkanlıkları bırakması gerektiğini düşünmüş olabilir.

Rüya sahibi etrafındaki insanlardan kötülük görebilir, ahlaken ve dinen zayıflamış olabilir, kısa sürede hakkında dedikodu çıkabilir ve çabucak yayılabilir, evli ise eşini aldatma girişiminde bulunabilir, zor günler yaşayabilir, toplum tarafından dışlanıp hor görülebilir, bekar ise kötü biri tarafından kandırılıp evlenebilir, haram yollardan para kazanmaya el uzatabilir şeklinde yorumlar da yapılabilmektedir.

Adet olduğunu gören kimsenin elinden küçük miktarda para ya da mal çıkar. Uzun zamandır devam eden bir ilişkisi varsa kısa vadede sarsılacak ve ardından daha sıkı bir bağ ile ilişkisine devam edecek şeklinde yorumlanır. Adet olan kadının iyi haberler alacağına, iş ve okul hayatında başarılı olacağına delalettir. Adet olan erkeğin ise bazı yorumlarda başladığı işin istemediği şekilde sonuçlanacağına, büyük miktarda para kaybedeceğine, hırsızlığa, haksız kazanca, harama, zinaya yaklaşacağına da işaret etmektedir.

Bir bayan rüyasında adet iken kocası ile ilişkiye giriyorsa bu rüya var oldukları şehirden başka bir ile göç edecekleri manasına, bazen de eşinden hayır görme manasına gelir. Aynı zamanda adet görmek hastalığa da işaret etmektedir. Adet olduğunu görmek dini manada namaz ve oruçlarının eksik olduğuna, rüya sahibinin kendisini toparlaması gerektiğine de işaret eder.

Bir erkeğin rüyasında bir kadının adet olduğunu görmesi dünyalık yaşantısında kadınlar ile yaşadığı sıkıntıları, iletişim sorununu göstermektedir. Bazen de bu rüya berekettir, rüya sahibi dükkan sahibiyse işleri açılır, maaşlı çalışan ise prim alır, yararlı işler yaparak topluma faydalı olur, feraha çıkar, arzu ettiği güce ulaşır şeklinde tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir