Rüyada Jet görmek

Rüyada Jet görmek

Rüyada jet görmek uzak mesafalere seyahate çıkmaya, iş hayatında rütbeye ve önemli başarılara delâlet eder. Eğer rüyanızda jet kullandığınızı gördüyseniz meşgul olduğunuz meslekte bulunduğunuz mevkiden daha yüksek bir mevkiye yükseleceğinize ve iş hayatınızda ciddi tecrübeler kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada bir jetle yolculuk yaptığını görmek hayattaki istek ve arzularınıza inanamayacağınız kadar kısa bir zaman içinde kavuşacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir jetin düştüğünü gördüyseniz ani bir şekilde gelişen olaylar sebebiyle yapmak istediğiniz seyahatin erteleneceğine ve planlarınızda değişiklik yapacağınıza delâlet eder.

Rüyanızda bir jetten indiğinizi gördüyseniz belirli bir konu hakkında karara varacağınıza veya bir işle ilgili beklediğiniz sonucu öğreneceğinize işaret eder. Rüyada uçan bir jet görmek hayatınızın gidişatının iyi olacağına, kısmetinizin açıklığına ve işlerde berekete delâlet eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada jet görmek aceleci bir kişiliğe delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir