Rüyada Kabarcık görmek

Rüyada insan vücudunda çıkan kabarcıklar görmek borç ve alacağın istenmesine, mala ve maddi kazanca işarettir. Rüyanızda vücudunuzda kabarcık çıktığını gördüyseniz kazancınızda artış olacağına, berekete işaret eder.

Eğer çocuğunuzun vücudunda kabarcık çıktığını gördüyseniz çocuğunuza ait olan mallardaki çoğalmaya delâlet eder. Rüyanızda vücudunuzda kabarcıklardan ya da küçük yaralardan kan veya bazı sıvılar çıktığını gördüyseniz beklediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya ve yeni mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada vücudunda kabarcıklar olan birini görmek iş hayatınızdaki karışıklığa ve düzensizliğe işaret eder. Eğer rüyanızda kabarcıkların tedavisi için hastaneye gittiğinizi gördüyseniz gelirinizi çoğaltmak için yeni girişimlerde bulunacağınıza delâlet eder.

Rüyada vücudundaki kabarcıkların kendi kendine yok olduğunu görmek sıkıntılı bir dönem geçireceğinize ancak kısa sürede her şeyin yoluna gireceğine işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada insanın vücudunda görülen kabarcık, borç ve alacağı istemeye delalet eder. Bazıları da kabarcık illeti, mala ve malın fazlalığına delalet eder. Bundan dolayı vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını gören kimsenin malı çoğalır.
Çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malm çoğalmasına delalet eder, dediler.

MollaCami Tabiri: Rüyada insanın vücudunda görülen kabarcık, borç ve alacağıistemeye işarettir. Bazdan da kabarcık hastalığı, mala ve malın fazlalığına işarettir. Bundan dolayı vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını gören kimsenin malı çoğalır. Çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malın çoğalmasına işarettir, dediler. Vücudunda yara olduğunu ve ondan kan ve irin gibi şeylerin çıktığını gören kimseye zararı olmayan faideli mala işarettir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir