Rüyada Acı tatmak görmek

Rüyada Acı tatmak görmek

Rüyada tadı acı olan şeylerden yemek tatlı sözler işitileceğine ve güzel sohbete işaret eder. Eğer rüyanızda yediğiniz şeyin tadı önce tatlı gelip sonra acı etkisi gösteriyorsa bir işinizde ya da bir arkadaşlık ilişkinizde aldatılabileceğinize işarettir.

Rüyada tanımadığınız bir kişinin ikram ettiği acı bir yiyeceği tatmak yeni bir dostunuz olacağına delâlet eder. Eğer rüyanızda bir kişiye tadı acı olan yemekten ikram ettiğinizi gördüyseniz bir tanıdığınıza sıkıntılı bir zamanında yardım edeceksiniz demektir.

Rüyada acı bir şeyi yedikten sonra ağzınızdan çıkardığınızı gördüyseniz karşınıza çıkacak bazı sorun ve sıkıntılara işaret eder. Eğer rüyanızda daha önce hiç yemediğiniz acı bir yemeği yediğinizi gördüyseniz hayatınızın monotonluğundan sıkıldığınızı, yeni insanlar tanıyarak ve farklı uğraşlar bularak vakit geçireceğinizi gösterir.

Rüyada acı bir yiyeceğin tadına baktığını görmek neşeli, hareketli ve meraklı bir kişiliğiniz olduğuna, sosyal hayatta ve arkadaşlarınız arasında sevilen bir insan olduğunuza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir