Rüyada Acı çekmek görmek

Rüyada Acı çekmek görmek

Rüyada acı çektiğini görmek huzur ve mutluluk habercisidir. Rüyada vücudun acıdığını görmek iş hayatında yeni gelişmeler olacağına ve yeni bir işe başlanacağına işaret eder.

Eğer rüyanızda başınızın ağrıdığını gördüyseniz özel hayatınızla ilgili konuları herkese anlatmamanız gerektiğine işarettir. Rüyada dişinizin ağrıdığını gördüyseniz kısa süre içinde bir haber alarak mutlu olacaksınız demektir. Eğer rüyanızda vücudunuzda bir yeri acıttığınızı gördüyseniz yakınlarınızdan sert sözler duyacağınıza işarettir.

Rüyada acıyan yer için ilaç aldığınızı gördüyseniz önemli bir kişiden yardım alacaksınız demektir. Eğer acıyan yerde çıban ya da yara varsa kısmete işaret eder. Rüyada bir yarayı ameliyat ettirdiğini görmek yakın zamanda zengin olmaya delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir yakınınızın acı çektiğini ve sizden yardım istediğini gördüyseniz sevdiğiniz bir kişiden alacağınız haberle sevineceksiniz ve beraberce bir kutlama yapacaksınız demektir. Rüyada acı bir şey tatmak ise duyacağınız tatlı ve hoş sözlere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir