Rüyada Sandal görmek

Rüyada Sandal görmek

Rüyada sandal görmek sıkıntıların bitmesine, üzüntü veren şeylerin ortadan kalkmasına, rahata ve ferahlığa ermeye delâlet eder.

Rüyada bir sandal ile gezdiğini görmek işlerin iyiye doğru gideceğine, yapmayı düşündüğünüz bazı işler için harekete geçeceğinize ve iyi bir başlangıç yapacağınıza işaret eder.

Rüyada sakin bir su üzerinde sandal ile gezdiğini görmek isteklere kavuşmaya ve hedeflere ulaşmaya işaret eder. Rüyada dalgalı bir suda sandal ile gezdiğini görmek beklenmedik sorunların çıkacağına, işleri yoluna koymak için uğraşmak zorunda kalmaya ve gayret göstermeye delâlet eder.

Cafer-i Sadık'a göre rüyada sandal görmek övgüye, hayra, berekete, makam ve hürmete işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada bir sandalınızın olduğunu görmek halk tarafından övüleceğinize, rüyada beyaz bir sandala sahip olduğunuzu görmek büyük bir şahsiyetten menfaat elde edeceğinize, rüyada deniz kenarında sandalla gezinti yaptığını görmek kısa bir yolculuk yapılacağına delâlet eder.

Molla Cami'ye göre rüyada sandal görmek üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse için kurtuluşa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir